שון וייסמן: אוהדי סלטיק קוראים לקבוצה להחתים את הישראלי

האלופה הסקוטית התעניינה בחלוץ וולפסברגר, ברשתות כבר מוכנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.06.20 - 19:17
תחילת כתבההאם אנחנו בדרך להעברה הגדולה של הקיץ בכדורגל הישראלי? שון וייסמן, שרושם עונה נהדרת בוולפסברגר האוסטרית, מקושר רבות בתקשורת האירופית ללא אחרת מאשר סלטיק. אלופת סקוטלנד, בה שיחקו לאורך השנים לא מעט ישראלים: אייל ברקוביץ', בירם כיאל, רמי גרשון, ניר ביטון וחאתם עבד אל חמיד, עשויה לקלוט לשורותיה את החלוץ (לפחות ע"פ השמועות), ולפחות הקהל (אם להסתמך על הרשתות החברתיות), כבר בעניין.

ב"סקוטסמן", עיתון מקומי במדינה, תיאר את המתווה: במסגרתו, וייסמן יגיע לסלטיק רק במידה ואודסון אדוארד יעזוב, ושם הגדירו זאת כ"סיבה לדאגה", בשל העזיבה של החלוץ הצרפתי - וחשש כי הוואקום לא יתמלא בקלות. בטוויטר, לעומת זאת, פחות מסוייגים: "תחתימו אותו", אמר אוהד שלא הזדהה בשמו. "גם אם אדי (אודסון אדוארד) יישאר, תחתימו. אי אפשר להתעלם מכזה רקורד של שערים, 30 ב-31 משחקים".

אוהד אחר, שגם משמש כפרשן בפודקאסט של אוהדי סלטיק, גם מצדד בעסקה וכתב עליו: "יש לו יכולת סיום נהדרת, כמו גם ביצירת מצבים. הוא גם שחקן של מספרים". גם בהשוואה לאדוארד, החלוץ הנוכחי של סלטיק, הוא טוען: "וייסמן עדיין עדיף ביצירת מצבים", ואף טען שהם יכולים לשחק ביחד. אז האם וייסמן יילך בדרכם של ישראלים רבים וילבש ירוק-לבן? התשובה אמורה להגיע בקרוב.