"יעבור לווסטהאם?": הספקולציה על וייסמן

פוסט באינסטגרם של החלוץ עורר דיון באוסטריה לגבי עתידו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.06.20 - 12:11
תחילת כתבה

שון וייסמן לא כבש שער בשני המחזורים האחרונים, בהם וולפסברגר סיימה בשתי תוצאות תיקו מול מוליכת הטבלה באוסטריה, רד בול זלצבורג. למרות זאת, הוא כמובן ממשיך להיות על המוקד בעקבות היותו מלך השערים בליגה, גם לקראת המשחק הערב (רביעי, 19:30, ישיר ב-5STARS) מול שטורם גראץ. בינתיים, לא מעט מהעיסוק סביבו הוא בנוגע לעתיד שלו.

בכתבה שעלתה באתר אוהדים של שטורם גראץ, בה ניתחו את היריבה הבאה של הקבוצה ואת הישראלי המסוכן, נכתב כי לוולפסברגר צפוי להיות קשה לשמור על החלוץ לנוכח ההתעניינות סביבו והרצון שלו להתקדם. לפי הדיווח, עדיין אין שום דבר קונקרטי, אבל מפוסט של וייסמן באינסטגרם עלתה ספקולציה לפיה הוא יעבור לווסטהאם. השחקן כתב בפוסט: "מצפה לזה", והוסיף תמונה של פטישים. באותו אתר פירשו זאת בתור אמירה לפיה הוא אמור לעבור ללונדון בעונה הבאה. ייתכן כמובן שכוונת המשורר הייתה שונה.

במשחק הקודם בין שתי הקבוצות, וייסמן כבש את המספרת הנדירה בניצחון 1:2 של וולפסברגר, במשחק החזרה שלו ושל קבוצתו מפגרת הקורונה. החלוץ גם הוסיף בישול באותו משחק, ומאז כבש עוד שני שערים ובישל עוד שניים במשחקים אחרים. כאמור, הוא יקווה היום לשבור את ה'בצורת' הקטנה שלו.

View this post on Instagram

Looking forward..⚽️⚒ #ישתבחשמולעד

A post shared by Shon Weissman (@shonweissman9) on