רוצה אותו. המתווה של מכבי ת"א לצירוף דן ביטון

האלופה הולכת על קשרה של לודוגורץ ומתכננת לשאול אותו עם אופציה לרכישה ושכר של כ-300 אלף יורו. הבולגרים מעוניינים שיישאר, אבל לא יעמדו בדרכו אם יבקש לעזוב

גיל לוין
גיל לוין  16.07.20 - 13:11
תחילת כתבה

אחרי עונה אחת בלודוגורץ הבולגרית, דן ביטון ממשיך לחשב את צעדיו לעונה הבאה, כשהוא עשוי לשוב לישראל בקרוב מאוד. מי שמסתמנת כקבוצה המובילה לקלוט אותו היא מכבי תל אביב, שלוחצת לצרפו.

אלופת המדינה ממשיכה לגלות עניין בקשר הצעיר ולערוץ הספורט נודע המתווה לפיו הקבוצה מקרית שלום תנסה לצרף את ביטון. בעקבות מגבלות הפייר פליי שעדיין חלות על האלופה, היא בודקת מתווה לפיו היא תשאיל את ביטון מלודוגורץ לעונה אחת עם אופציה לרכישה.

השכר אותו הצהובים מתכוונים להציע לביטון מוערך ב-300 אלף יורו לעונה, כולל מענקים, פחות ממה שמרוויח כיום בולודוגורץ (370 אלף יורו), בה הוא מחזיק בחוזה לשלוש השנים הקרובות. במקביל גם ברק בכר, מאמן מכבי חיפה, ממשיך לעקוב אחר הקשר והמועדון הירוק עשוי לשגר הצעה רשמית בימים הקרובים.

מהצד הבולגרי, האלופה המקומית ממשיכה לשדר לביטון כי היא מאמינה בו ומעוניינת לראות אותו במועדון גם בעונה הבאה. באותה נשימה, ההערכות הן שאם יבקש הקשר לשוב לישראל, בלודוגורץ לא יעמדו בדרכו.