בירם כיאל נפרד מברייטון: "תמיד תשאר בלב"

אחרי חמש שנים בקבוצה מהפרמיירליג, הקשר הודיע על עזיבה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.20 - 19:14
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

חמש שנים בברייטון מלאות ברגעים נהדרים הגיעו לסיומן מבחינתו של בירם כיאל. הקשר הישראלי סיים את חוזהו בשורות השחפים, הפך לשחקן חופשי וכעת, בגיל 32, יחפש לעצמו יעד חדש.

"הגיע הזמן לסגור את הפרק הזה בקריירה. אהבתי כל דקה שלי בברייטון ואת כל הרגעים שחווינו יחד מהצ'מפיונשיפ ועד לפרמיירליג בה סיימנו עונה שלישית ברציפות שזה הישג מדהים", נפרד כיאל. "היה מדהים לחלוק את הרגעים הללו באמקס כשהבטחנו את העליה. זה היה אחד הרגעים הגדולים בקריירה שלי והוא יישאר איתי לנצח".

"אני אסיר תודה לכל אחד במועדון ולחבריי לקבוצה במהלך השנים, חלקם הפכו לחלק מהמשפחה שלי", המשיך כיאל. "ואחרונים, אבל חשובים לא פחות: אני לא יכול להודות מספיק לאוהדים של ברייטון . גרמתם לי ולמשפחתי להרגיש בבית".

"בכדורגל יש עליות ומורדות והיו לי כמה עם הפציעות שסבלתי מהן, אבל תמיד נתתי את מאת האחוזים שלי. ברייטון תמיד תישאר בליבי ולעולם תהיה הבית שלי. בהצלחה בעתיד ומקווה שנתאחד בעתיד", חתם הקשר.

ברייטון היא הקבוצה השלישית של כיאל בקריירה אליה הגיע מסלטיק בקיץ 2015. יחד עם תומר חמד העפיל הקשר עם השחפים לפרמיירליג, אבל סבל מפציעה ארוכה בעונת הבכורה שלו בליגה האנגלית הבכירה - 2017/18 - והחמיץ חלק נכבד ממנה. בעונה שעברה חזר לצ'מפיונשיפ והושאל לצ'רלטון, אבל סבל מפציעה נוספת ושב לברייטון על מנת להחלים ממנה.