ערן זהבי: פרטי החוזה בפ.ס.וו איינדהובן

המענקים על ההישגים והאם יוותר על הספרה 7? המספרים בפנים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.09.20 - 14:25
תחילת כתבה

ערן זהבי - שחקן פ.ס.וו איינהובן. החלוץ בן ה-33, ישחק בתחנתו השנייה באירופה, אחרי שבעונת 12-13 לבש את מדיה של פאלרמו האיטלקית. אז איך נראה ההסכם החדש שלו בהולנד? המספרים כאן.

החוזה יעמוד על 1.8 מיליון יורו נטו, שלא כוללים בונוסים. במידה שיזכה במלך השערים של הליגה ההולנדית, יקבל זהבי 400 אלף יורו נוספים וכמו כן יקבל סכום זהה עם יסייע לקבוצתו להגיע לשלב הבתים של ליגת האלופות בעונה הבא. במידה שהחלוץ יזכה באליפות בהולנד, אשר מבטיחה עלייה אוטומטית לשלב בתים בליגת אלופות, הוא יקבל מענק של לא פחות מ-700 אלף יורו.

לצד המענקים שנקבעו, מה שלא נכלל בחוזה זה מענקים על כל שער או בישול, אבל אם יעבור 20 שערים ובישולים הוא יקבל בונוסים. באשר למטרות למהלך העונה הנוכחית: עלייה משלב הבתים לשלבים המאוחרים בליגה האירופית יכניסו לו עוד 100 אלף יורו בכל שלב.

על פניו, ערן זהבי ויתר על הכסף הגדול בסין, כאשר הוא ירוויח חמישית ממה שיכול היה להרוויח בגואנגז'ו ר&פ. זאת כדי להיות חלק ממועדון אירופי הישגי.

מעבר לפרטי החוזה, יש דבר אחד נוסף שמטריד את זהבי. סוגיית המספר על גבו נותרה עדיין כשאלה פתוחה. ברומה, הפורטוגלי שנרכש מלייפציג ב-15 מיליון יורו ולא הרשים בשנה שעברה כרגע לובש את המספר 7. אופציה אותה החלוץ שוקל היא לחזור למספר 16, אותו לבש במדי הפועל תל אביב.

גם שאלת המגורים טרם פתורה עבור החלוץ. זהבי מעדיף לגור באמסטרדם או רוטרדאם, אך מבין שזה עשוי להתקבל בעין לא יפה. מנגד, איינדהובן, זו עיר תעשייתית יותר ופחות קורצת לשחקן.