מאמן אפואל פוטר. דיווח: רוני לוי מועמד

בקפריסין טוענים שהישראלי עשוי לחבור לאצילי ובן שהר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.10.20 - 14:19
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)
תחילת כתבה

רוני לוי בדרך לחזור לקווים מוקדם מהצפוי? חודשיים בלבד לאחר שהמאמן פוטר מבית"ר ירושלים בבושת פנים בשל ההפסד לטאוטה מאלבניה, בקפריסין דווח שהישראלי הוא אחד המועמדים הבכירים לתפוס את משרת האימון באפואל ניקוסיה לאחר שהיום (שני) מרינוס אוזונידיס פוטר.

במידה שלוי יקבל את משרת האימון באי השכן זו תהיה קדנצייה שלישית שלו שם כאשר הוא אימן את אנורתוסיס פמגוסטה בשנים 2011-2013 ולאחר מכן בין 2016-208.  יש לציין כי לוי מאוד מוערך בבקפריסין ובאי מאמנים שהוא יצליח להחזיר עטרה ליושנה כשלזכותה של אפועל 28 אליפויות ו-21 גביעים מקומיים.

להזכירכם בסגל הקבוצה מניקוסיה משחקים שני ישראלים, שהגיעו בקיץ - עומר אצילי ובן שהר. עבור הראשון זה יהיה סוג של סגירת מעגל לאחר שלוי אימן את אצילי בתחילת הקריירה שלו בבית"ר. שני השחקנים פתחו את העונה ברגל שמאל כשהחלוץ כבש שער אחד בלבד ואילו הקיצוני פחות הצליח בליגה ובמוקדמות הליגה האירופית רשם שני בישולים ושער.

אפואל, שסיימה את העונה שעברה במקום השני בטבלה, פתחה את העונה הנוכחית ברגל שמאל ובמאזנה ארבע נקודות בלבד לאחר שלושה מחזורים ובעקבות כך האפשרות כי אוזונידיס יאבד את מקומו לאחר שמונה רק בחודש פברואר ריאלית מתמיד.