דיווח: פיני זהבי דוחף את סולומון לארסנל

סוכן העל מנסה לקדם את העסקה עם שחטאר. הקשר יגיע בינואר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.01.21 - 20:39
תחילת כתבה

מנור סולומון לארסנל, זה מתחיל להישמע רציני. הערב (חמישי) דווח ב'פוטבול לונדון' כי סוכן העל, פיני זהבי מנסה לשדך את היהלום הישראלי של שחטאר דונייצק לתותחנים. למרות שסולומון מעדיף לבצע את המעבר בקיץ, ישנה גם אפשרות כי העסקה תתרחש כבר בשבועות הקרובים.

על פי הדיווח בממלכה ארסנל התרשמה מאוד מהיכולת של הישראלי במשחקיו העונה בליגת האלופות, והעובדה כי זהבי מחזיק בקשרים במועדון עשויה לעזור לעסקה. עוד צוין כי סוכן העל ניסה לשדך את הקשר לתותחנים בעונה הקודמת, אולם המנהל המקצועי הקודם, ראול סנאהיי דחה את ההצעה. אך כעת, המצב השתנה וסולומון הוא אחד מהמועמדים החמים בפנקס.

עוד נכתב כי זהבי נחשב לחבר קרוב של איש העסקים, קיה ג'ורבצ'יאן, אשר מקושר לאדו - המנהל הטכני של הקבוצה. דרך ג'ורבצ'יאן ארסנל צירפה בשנים האחרונות שחקנים כמו דויד לואיז, וויליאן וסדריק סוארס. בכל מקרה, צריך לציין כי זהבי חובר לסוכניו של סולומון: שלומי בן עזרא, רונן גלעד קצב כאשר גם הם מעורבים בעסקה זו כמובן.

כזכור, הקשר מחזיק בחוזה עד סוף דצמבר 2023 בשורות האלופה האוקראינית - אך זאת ידועה ברצון שלה למכור כמה שיותר שחקנים לליגות הבכירות של אירופה ולא נראה כאילו היא תשים לו רגליים כשתגיע ההצעה הנכונה. סולומון השלים העונה 17 משחקים במדי שחטאר בכל המסגרות, בהם כבש חמישה שערים ובישל פעם אחת. השערים הזכורים ביותר שלו, כמובן, היו מול ריאל מדריד בליגת האלופות.