הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אירופה הזיקה לב"ש. ממליץ למיכה להגיע"

קאמבק לארץ, ברקת, אצילי ועוד. בן שהר בראיון ל"5 באוויר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.04.21 - 15:36

בעוד חרושת השמועות על חזרתם של עומר אצילי ודור מיכה לישראל תקפה פעם אחר פעם, נראה היה שבן שהר מצא את מקומו בקפריסין בעונה החולפת. היום (ראשון) הוא שוחח עם "5 באוויר" וסיפר על החיים באי השכן, ב"ש ואלונה ברקת, אצילי ומיכה והעונה הבאה.

"לא מצטער שלא חזרתי בינואר", פתח את דבריו שהר. "אני לא אחד שיחזור אחרי כמה חודשים שלא הולך לו. אני רוצה לחוות משהו אחר. אנחנו עדיין בחצי גמר הגביע, אנחנו יכולים להגיע לאירופה. כמובן שאני רוצה לשחק יותר ולכבוש יותר. העונה הבאה? עוד מוקדם. החודש הקרוב מאוד משמעותי. בקיץ אראה מה קורה. יש לי חוזה לעוד עונה, אשמח להישאר, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה. אני לא סוגר שום דבר. יש לנו שבועיים קריטיים ואני בינתיים מתרכז פה".

שהר, אקס הפועל ב"ש, התייחס לימים הקשים שעוברים על קבוצתו: "קשה להישאר בטופ. אירופה קצת הזיקה. מי שידע להעריך אותי, תמיד העריך אותי. זה הצוות המקצועי. יש כאלה שהעריכו אותי, יש כאלה שפחות. אלונה מעריכה אותי מבחינה מקצועית. תמיד ידעתי שאלונה זה הפועל ב"ש ושהיא תישאר, גם אחרי שהיא הודיעה שהיא עזבה. אלונה היא בעלים טוב לכדורגל שלנו, במיוחד להפועל ב"ש. זה טוב גם לכדורגל הישראלי".

בניגוד לאצילי, כאמור, שהר בחר להמשיך ולנסות את מזלו בחו"ל. "אצילי עשה צעד נכון, הוא הגיע למועדון גדול בכדורגל הישראלי", הסביר שהר את ההבדל. "הוא מראה את היכולת שלו בתקופה האחרונה. לא קל לעבור באמצע העונה, במיוחד אחרי כמה חודשים לא פשוטים. הוא חלה בקורונה. הוא שחקן ששווה להשקיע בו. אני בטוח שהוא יעזור למכבי חיפה".

"מיכה? אני ממליץ לו להגיע לב"ש, כיף גדול להיות במועדון הזה. כשחזרתי מהולנד היו לי חששות, אבל כשבאתי לשם, גם היחס שקיבלתי וגם המשפחה, וגם לשחק במועדון עם עוצמות של טרנר. יש הבדלים קטנים בין הליגה הקפריסאית לליגה הישראלית, מה שמייחד את הליגה פה זה שיש הרבה זרים טובים. הם מביאים ניסיון מהליגות הספרדית והאנגלית. הליגה הקפריסאית מדורגת גבוה מישראל".