הנתונים המרשימים והעתיד: ליאור רפאלוב לוהט

קשר אנטוורפן זכה בתואר המצטיין של whoscored: "הופעה חזקה שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.04.21 - 09:58
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

בעוד חודשיים וחצי חוזהו של ליאור רפאלוב באנטוורפן יסתיים לו וייתכן שגם מסע מדהים בן שלוש עונות בהן סייע להחזיר את המועדון לגדולתו. בינתיים, האדומים נהנים מהקשר הישראלי כל עוד הם יכולים ואמש (שבת) חזרו מ-2:0 ל-2:3 על גנק תודות לשני בישולים שלו בדקות ה-90 וה-92 שסידרו להם מקום בפלייאוף האליפות.

שני הבישולים במאני טיים זיכו את רפאלוב בתואר השחקן המצטיין של "whoscored" עם ציון של 8.8. הישראלי היה השחקן שאיים הכי הרבה על השער מבין שתי הקבוצות, שלח הכי הרבה מסירות מפתח. עם שני הבישולים, הקשר מעורב עד כה העונה ב-17 שערים מ-57 שכבשה אנטוורפן (תשעה כיבושים ושמונה בישולים), השווים לכ-30 אחוזים.

עם כל הכבוד לניצחון הזה, באנטוורפן כמובן מתעסקים בעתידו של רפאלוב שטען בעבר שבפניו שלוש אופציות: הישארות באנטוורפן, חזרה לברוז' או מעבר לאנדרלכט. כשנשאל הקשר בסיום הניצחון המרשים על הארכת חוזהו, ענה בחיוך: "ידעתי שהשאלה הזו תגיע, אני מעדיף לא לדבר על הנושא בשלב הזה".

בנוסף, רפאלוב נשמע מרוצה מאוד מהניצחון של אנטוורפן: "זו הייתה הופעה חזקה מאוד שלנו, במיוחד במחצית השנייה. שיחקנו מצוין התקפית עם לחץ גבוה, הלכנו על כל הקופה וזו העוצמה של הקבוצה הזו. אני מאוד מרוצה שנראינו ככה וחזרנו מפיגור מול קבוצה חזקה".