"למרות הצעה ממכבי חיפה, רפאלוב מתקרב לאנדרלכט"

דיווח: הקשר, שמסיים חוזה באנטוורפן, קיבל הצעה לשנתיים מהירוקים - אך מעדיף לעבור לתחנה שלישית בבלגיה: "יילחם בצעירים, והוא עשוי לזכות בתפקיד משמעותי". הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.04.21 - 10:40
תחילת כתבה

האם ליאור רפאלוב בדרך לתחנה שלישית בבלגיה? לפי דיווח בתקשורת המקומית שפורסם הלילה, הקשר בן ה-34 קרוב להצטרפות לאנדרלכט, הקבוצה המפוארת ביותר בבלגיה, אשר מדורגת במקום השלישי בטבלה.

באותו דיווח צוין כי רפאלוב, שמסיים את חוזהו בקיץ וייפרד מאנטוורפן לאחר שלוש שנים, הוזכר כמועמד גם לבית"ר ירושלים ולמכבי חיפה, ואף זכה לאחרונה להצעה משופרת מהקבוצת נעוריו מהכרמל - "הצעה לשנתיים בשכר גבוה, עם דקות מובטחות ומעמד של כוכב, אולם הוא מעדיף להישאר בבלגיה ולהצטרף לקבוצה מבריסל", כך נכתב ב'ניוזבלאד'.

יש לציין כי בבלגיה סבורים כי האינטרס של אנדרלכט הוא קודם כל לפתח ולקדם את השחקנים הצעירים של המועדון, אבל לצד זה ב'ניוזבלאד' מעריכים כי הישראלי יוכל למצוא תפקיד משמעותי בקבוצה. "מחכה להם לוח זמנים עמוס בעונה הבאה, ולרפאלוב יהיו מספיק הזדמנויות להראות את היכולות שלו", הסבירו בידיעה.

בכל אופן, זה נראה כי רפאלוב, שרק בחודש ינואר האחרון קטף את תואר נעל הזהב היוקרתי של בלגיה, לא ימשיך באנטוורפן על אף העונה המופלאה שהוא מציג ברמה האישית והקבוצתית. עד כה העונה הקשר ההתקפי תרם 14 שערים ו-12 בישולים ב-43 הופעות בכל המסגרות. במסגרות הליגה אנטוורפן סיימה את העונה הסדירה מקום השני, כאשר קלאב ברוז' מקדימה אותה ב-16 נקודות, בעוד לאנדרלכט שתי נקודות פחות. כמו כן, הישראלי הוליך את האדומים עד לשלב 32 האחרונות בליגה האירופית, שם הם נעצרו מול ריינג'רס החזקה.

יש לציין כי במידה ורפאלוב יעדיף להישאר בבלגיה גם בעונה הבאה הוא ישלים 11 עונות במדינה, כאשר עד כה הישראלי הספיק לזכות בשתי אליפויות במדי ברוז' (15/16, 17/18), בשני גביעים - אחד עם ברוז' והשני בעונה שעברה עם אנטוורפן (2015,2020) ובתואר סופר קאפ - 2017.