רגעי חרדה: אשתו וילדיו של ערן זהבי עברו שוד אלים

אירוע מפחיד בהולנד: בזמן שכוכב פ.ס.וו נכח באצטדיון לקראת המשחק מול ווילם II, שני רעולי פנים פרצו לביתו ואיימו בנשק חם על משפחתו. שוטרים רבים וגם מסוק משטרתי פועלים כדי לאתר את החשודים. זהבי, שכמובן נגרע מהסגל באופן מיידי, הוזמן לחקירה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.05.21 - 18:05

תגיות: ערן זהבי

תחילת כתבה

אירוע מטלטל בהולנד: משפחתו של ערן זהבי נפלה קורבן לשוד אלים, בעת שהכוכב התכונן למשחקה של פ.ס.וו איינדהובן מול ווילם II. על פי המעט שהותר לפרסום בשלב זה, שני רעולי פנים פרצו לביתו, איימו על אשתו וילדיו בנשק חם ובזזו ציוד רב. על פי אחד הדיווחים בהולנד, השודדים אף גזרו את שיערה של שי זהבי.

הכוכב הישראלי של פ.ס.וו כבר הגיע לאצטדיון עם יתר הקבוצה, אלא ששם התבשר על האירוע המזעזע שעבר על משפחתו, בעקבותיו הוא הוצא מהסגל באופן מיידי (היה אמור להתחיל את המשחק על הספסל). בהודעה שיצאה לתקשורת מטעם נציגו, הסוכן רונן קצב, הוסבר בקצרה על מה שעבר על יקיריו: "ערן זהבי עזב את הסגל של קבוצתו ונסע לביתו בעקבות שוד אלים שעברו אשתו וילדיו".

בהמשך, בתקשורת ההולנדית דווח כי אשתו של ערן זהבי, שי, הותקפה פיזית לעיני ילדיה ואף נקשרה. יחד עם זאת, לטענת המשטרה, כך עולה מהפרסום, לא דווח על נפגעים ברמה הפיזית. בנוסף דווח כי שוטרים רבים הגיעו לסביבת ביתו של שחקנה של פ.ס.וו איינדהובן, וכי המשטרה אף העלתה מסוק לאוויר בניסיון לאתר את החשודים. זהבי שכאמור שוחרר מסגל קבוצתו באופן מיידי, הוזמן לחקירה במשטרה.

לא מדובר בפעם הראשונה שמקרה כזה עובר על שחקן ישראלי בחו"ל. ליאור רפאלוב סיפר בראיון גלוי לב שמשפחתו עברה אירוע דומה בבלגיה, שטלטל את המשפחה.