שמירה על בית זהבי, שלל בשווי עשרות אלפי יורו נגנב

חקירת השוד האלים נמשכת שהימם את הולנד נמשכת. אשתו וילדיו צפויים לשוב ארצה, פ.ס.וו תסייע בכל הנדרש. מצלמות האבטחה וטביעות אצבע נלקחו מהזירה. כל הפרטים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.05.21 - 06:46
תחילת כתבה

נמשכת החקירה סביב השוד האלים בבית משפחת זהבי בהולנד. אשתו של השחקן וילדיו צפויים לחזור לארץ בימים הקרובים כדי להירגע, בעוד פ.ס.וו איינדהובן הודיעה לכוכב הישראלי כי מעתה ועד הודעה חדשה המועדון יממן לו שמירה סביב הבית 24 שעות ביממה כדי להרגיע את השחקן שנראה נסער.

בבדיקה שנעשתה עולה כי שעונים ותכשיטים בגובה של עשרות אלפי יורו נגנבו במהלך השוד, כשבבית לא היה כסף מזומן. אשתו של השחקן, שי זהבי, וילדיהם של הזוג, ישנו הלילה (בין ראשון לשני) אצל חברים ישראלים בהולנד - כשהילדים מסרבים בשלב זה לחזור לבית בוא ארעה הפריצה. מאמן הכושר של נבחרת ישראל, ערן שדו, שהיה אמור להיות גם כן בבית בזמן השוד, נחת אתמול בשעות הערב בישראל ושמע על האירוע רק עם נחיתתו.

הפורצים עצמם טרם נמצאו, אך אנשי הזיהוי הפלילי במשטרה ההולנדית אספו ראיות מהזירה ולקחו טביעות אצבע. גם מצלמות אבטחה בבית ומסביב לרחוב בו גרים משפחת זהבי נלקחו. סימני פריצה לא נראו ובמשפחת זהבי סיפרו כי הפורצים צלצלו בפעמון וכשפתחו להם את הדלת, התנפלו על שי זהבי וילדיה.

בתוך כך, ראשי הקבוצה והשחקנים הקדישו את הניצחון על ווילם II בליגה לזהבי, כשלאורך כל היממה האחרונה נציגי הקבוצה נמצאים ליד השחקן הישראלי ומסייעים לו בכל מה שנדרש. על פי העדויות של שניים מהשחקנים, הקפטן דנזל דאמפריז ומרקו ואן חינקל, זהבי קיבל שיחת טלפון מאשתו בעת הנסיעה באוטובוס לכיוון האצטדיון, כאשר בזמן הזה השודדים היו עדיין בביתו. על פי אחד הדיווחים בהולנד, הפורצים גרמו לשי זהבי להתקשר לבעלה, זאת כדי שהאחרון יאמר להם היכן הם ימצאו את השלל בבית.