"ארבע פניות התקבלו": התקדמות בחקירת השוד בבית זהבי

בקשת המשטרה לעזרת הציבור באחת מתכנית הטלוויזיה הפופולריות בהולנד הניבה פירות, הממצאים ייבדקו בימים הקרובים. מאמן פ.ס.וו, שמידט: "קיבלתי את הרושם ממנו שהוא רוצה לחזור, אך זה תלוי בו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.21 - 14:41
תחילת כתבה

בעוד התקשורת שלנו עסוקה במתקפת הטילים על ישראל, בהולנד משיכים לעסוק בסערה סביב ערן זהבי. הבוקר (רביעי), מאמן פ.ס.וו איינדהובן, רוג'ר שמידט, התייחס לעתיד החלוץ ולחזרתו למגרשים: "מצבו? אני חושב שהנסיבות מדברות בעד עצמן. קיבלתי ממנו את הרושם שהוא רוצה לחזור למשחק הבא, אבל ההחלטה תלויה בו".

במקביל לדבריו של שמידט, משטרת אמסטרדם נחלה התקדמות בחקירה ביממה האחרונה. אחרי שביקשו את עזרת הציבור באחת מתכניות הטלוויזיה המובילות, במשטרה בישרו היום ש"ארבע פניות התקבלו וייחקרו בימים הקרובים". לצד זאת, במשטרה שללו אלימות מטעמים אנטישמיים.

וחזרה לשמידט. "זהו מצב יוצא דופן עבור ערן, אשתו וילדיו", הוסיף מאמן פ.ס.וו. "מצבשלא קל להתמודד איתו. תודה לאל ששום דבר יותר גרוע לא קרה. הוא כבר התאמן על הקבוצה אתמול, זה לא הפתיע אות. כמובן שהייתי בקשר איתו, אל עכשיו אנחנו מסתכלים מיום ליום מה טוב לו ולמשפחתו. לא משנה מה ההחלטה שהוא יקבל, היא לגמרי תלויה בו. הם מקבלים את התמיכה המקסימלית שלנו".

שמידט נשאל האם זהבי יחזור למשחק הבא של קבוצתו מול זוולה: "באימון קיבלתי את הרושם ממנו שהוא רוצה לחזור לשחק, כן, אבל היום אדבר איתו שוב. האם זה חכם? זה לא קשור אלי. הוא שחקן חשוב, אבל אם הוא יחליט לא לשחק - אבין זאת לגמרי. בעיני זה גם טוב להסתכל על העתיד, אתה צריך להמשיך בסופו של דבר, לנסות ולחזור לחיים הרגילים. אבל שוב - זה לגמרי תלוי בערן ומשפחתו".

שמידט הוסיף והדגיש שזהבי אסיר תודה על היחס כלפיו ושהוא מאוד שמח בהולנד, דבר שאולי יעיד על החלטתו להישאר גם בעונה הבאה. כזכור, לזהבי יש חוזה לעונה הבאה בפ.ס.וו. גם זהבי עצמו הדגיש כמה התמיכה נגעה לליבו ואמר ש"הוא לא הולך לשום מקום". האם הרומן יימשך? ימים יגידו.