דיווח: פרנקפורט עוקבת אחרי שון וייסמן

החלוץ צפוי להימכר אם ויאדוליד תרד. מי עוד מועמדת לצרפו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.05.21 - 15:04
תחילת כתבה

אחרי עונה אחת בליגה הספרדית, האם שון וייסמן ימצא את עצמו בעונה הבאה בליגה בכירה אחרת באירופה? על פי דיווח בתקשורת הספרדית, חלוצה של ריאל ויאדוליד צפוי להימכר בקיץ הקרוב כדי למזער נזקים כלכליים, אם הקבוצה אכן תרד לליגת המשנה בתום המחזור האחרון. בתוך כך, יש כבר שתי קבוצות שעוקבות מקרוב אחר הסקורר הישראלי.

על פי הפרסום, איינטרכט פרנקפורט ואוניון ברלין, שתי קבוצות מהליגה הבכירה בגרמניה, מעוניינות בשירותיו של וייסמן. כזכור, הישראלי שהיה הרכש היקר בתולדות ויאדוליד לאחר שנרכש תמורת 4 מיליון יורו. אף קבוצה לא צפויה לשלם את סעיף השחרור של וייסמן, שעומד על 25 מיליון יורו, אך במועדון הספרדי יקוו לכל הפחות להחזיר את הסכום שבו הוא נרכש.

בנוסף לעובדה ששתיהן משחקות בבונדסליגה, שתי הקבוצות עשויות לשחק במפעלים אירופיים בעונה הבאה. זאת לאחר שפרנקפורט הבטיחה מקום הבאה בליגה האירופית, בעוד הברלינאים עשויים לסיים במקום שמקנה כרטיס לקונפרנס ליג.

למרות הכישלון ברמה הקבוצתית, וייסמן נהנה מעונה טובה מבחינה אישית עם שבעה שערים בכל המסגרות ובישל עוד שלושה, שערים ששווים 11 מתוך 31 השערים שכבשה קבוצתו העונה.

בשבת, ויאדוליד תסיים את העונה בספרד כשתפגוש למשחק קשה במיוחד את את אתלטיקו מדריד, שרוצה להבטיח לעצמה את האליפות. בנוסף, היא ותלויה בווסקה ואלצ'ה, שמקדימות אותה בשתי נקודות, ונראה שרק נס ישאיר בליגה הבכירה את קבוצתו של רונאלדו.