"מעבר לרומא או ארסנל? לא מאשר ולא מכחיש"

רגע לפני צמד משחקי נבחרת ישראל מול מונטנגרו ופורטוגל, התפנה מנור סולומון לסכם עונה שלישית בשחטאר דונייצק ("שיפרתי את המספרים") ולדבר על העתיד ("רוצה לשחק בפרמייר ליג")

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.06.21 - 12:15
תחילת כתבה

צפו בכתבה בנגן שלמעלה

איזו עונה מדהימה עברה על מנור סולומון. רגע לפני שילהטט על הדשא במדי נבחרת ישראל בצמד המשחקים מול מונטנגרו (שבת, 21:45) ופורטוגל (רביעי), הישראלי בן ה-21, שהצטרף בינואר 2019 לשחטאר דונייצק, סיכם שנתיים וחצי באוקראינה וסיפר על מטרותיו לעתיד.

"לפני העונה וכשהגעתי לשחטאר מאוד רציתי לשפר את המספרים, ואני מאוד שמח שעשיתי את זה השנה, אפילו שהיתה עונה מאוד קצרה בגלל הקורונה", פתח קשרה של שחטאר דונייצק שכבש 9 שערים ב-23 משחקים השנה וחידד לגביי מטרותיו לעונה הבאה, "אם אשר בשחטאר, אנסה לעשות עונה טובה לפחות כמו זו שהיתה ואפילו יותר טובה, כי עכשיו אני בורג הרבה יותר משמעותי ואני צריך לספק את הסחורה".

"אני מכוון לליגה האנגלית", אמר סולומון בנחרצות, "אני חושב שזו הליגה הטובה בעולם. אני מאוד אוהב את הכדורגל המהיר עם המתפרצות והלוואי שאגיע לשם", הוסיף. על האפשרות שיעזוב את קבוצתו האוקראינית בעונה הבאה סיפר כי "יש הרבה קבוצות שמתעניינות" ושהוא "מקווה שבקרוב תגיע הצעה". בנוגע לעניין ממועדוני פאר כמו ארסנל או רומא בחר הקשר להתמחק וענה: "לא מכחיש ולא מאשר שום דבר".