הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: תומר חמד חתם לעונה בווסטרן סידני

החלוץ נשאר בליגה האוסטרלית: "מוכן לתרום בכל דרך"

תומר לוי
תומר לוי  11.07.21 - 05:27
תחילת כתבה

תחנה חדשה בקריירה לתומר חמד. אחרי שעזב את וולינגטון פיניקס, החלוץ הישראלי נשאר בליגה האוסטרלית לאחר שחתם לעונה בווסטרן סידני וונדררס.

חמד אמר לאתר הרשמי לאחר החתימה: "אני מאוד נרגש להצטרף לסידני, יש עבודה רבה לפנינו עם השאיפות הגבוהות של המועדון האוהדים, אבל אני מוכן לתת את כל כולי למען המועדון. אני מצפה להגיע עם משפחתי ולשחק לעיני אוהדי הוונדררס הלהוטים, שנגדם זכיתי לשחק כיריב בעונה שעברה באצטדיון בנקווסט, ואני שמח שכעת הם לצדי. המטרה היא להצליח במועדון ואני מוכן לתרום בכל דרך שאוכל".

חשוב לציין כי למרות שהפיניקס שייכת לוולינגטון, שהיא בירת ניו זילנד, הקבוצה התאמנה בסידני - וגם חמד עצמו התגורר שם. המשמעות היא שהמעבר לסידני אינו קיצוני, ואפילו טבעי לגמרי, מאחר והוא נשאר באותה העיר. ווסטרן סידני סיימה את העונה החולפת במקום השמיני בטבלת הליגה האוסטרלית, והמאמן שלה הוא קני מילר - כדורגלן עבר סקוטי, ששיחק בין היתר בקבוצות כמו סלטיק, ריינג'רס, וולבס ואפילו בורסאספור הטורקית. יש לו 69 הופעות ו-18 שערים במדי נבחרת סקוטלנד.

חמד עבר עונה מצוינת במדי וולינגטון בשורותיה חתם בקיץ שעבר. הוא כבש 11 שערים ב-21 הופעות במדיה, וסיים איתה במקום השביעי בטבלה. החלוץ הישראלי, שסוגר כבר עשר שנים בחו"ל, עשה את אחת הקריירות המרשימות של כדורגלן ישראלי מעבר לים - כששיחק בקבוצות כמו מאיורקה, ברייטון, קווינס פארק ריינג'רס - וכאמור גם וולינגטון. כעת, הוא ימשיך את ההרפתקה האוסטרלית, ככל הנראה במקום חדש.