הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"המנהיג של שחטאר". מנור סולומון סומן בתקשורת

באוקראינה משבחים: "השחקן המרכזי בשיטה של דה זרבי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.21 - 07:55

ארבעה ימים לפני שהעונה שלה יוצאת רשמית לדרך במשחק בית מול אינוהלץ במסגרת הליגה האוקראינית, הביסה אמש (שני) שחטאר דונייצק את אובולון קייב 0:5 במשחק ההכנה האחרון. על פניו, למנור סולומון היה משחק סביר עם שער אחד (השני) מתוך החמישה של קבוצתו, אבל מי שצפה במשחק לכל אורכו ראה משהו אחר.

סולומון, שבתחילת ההכנה היה שחקן ספסל אצל המאמן החדש של שחטאר, רוברטו דה זרבי, הפך לאיש שהכל עובר דרכו בשחטאר. הוא "בישל" את הראשון שנגמר בשער עצמי, הבקיע את השני עם הרבה קלאס, התחיל את המהלך בשלישי והיה חתום על הרביעי כשבעיטה שלו נעצרה בנגיעת יד של יריב רק כדי להידחק פנימה על ידי טראורה.

בתקשורת האוקראינית כבר הכתירו את סולומון כ"מנהיג" של שחטאר בשיטה של דה זרבי. "הוא בגיל 22, וזה הזמן הכי טוב להכריז על עצמו לעולם", נכתב, "מנור משחק באגף השמאלי, אבל רק מבחינה פורמלית. סולומון משחק כ'מספר 10'. הוא יכול לזוז לאמצע או לימין. הוא היה מרכז ההתקפה, הוא מוביל אותה. החברים שלו לקבוצה מחפשים אותו וסומכים עליו והוא מוכן לזה".

עוד הוסיפו באוקראינה: "מנור לא חוטא באנוכיות, הוא משתף את הכדור בשמחה ורץ לאחור כדי לעזור בחלק ההגנתי. אין ספק בכך שמנור הוא השחקן המרכזי בשיטה של דה זרבי. הוא הגיע לרמה חדשה בהבנת הדרישות של המאמן. ייתכן מאוד שהוא יהיה האיש של דה זרבי העונה".