הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עבדה: "הייתי המום כשראיתי את הקהל הגדול"

בראיון לאתר הרשמי, חלוץ סלטיק: "מאמין שננצח ביום רביעי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.21 - 18:51
תחילת כתבה

זו היתה בכורה חלומית, שנגמרה מהר מדי: בחלומות הוורודים ביותר שלו, ספק אם ליאל עבדה חלם על שער ראשון במשחק הראשון שלו לעיני הקהל הביתי. וכך זה היה, שלשום (שלישי), כאשר סלטיק הובילה 0:1 על מידטילנד הדנית במוקדמות ליגת האלופות, אבל דווקא הרחקתו של חברו, הישראלי ניר ביטון, קיצרה את הבכורה שלו - וגרמה ליציאתו, עוד לפני השריקה להפסקה. הדנים הצליחו להשוות במחצית השנייה, וסלטיק תצטרך לנצח בגומלין הקשה מאוד בדנמרק.

בינתיים, עבדה מתאושש מהחלום, ומנסה לאט לאט לרדת לקרקע - לקראת המשחק שייערך ביום רביעי הבא. בראיון לאתר הרשמי של המועדון, עבדה תיאר את החוויה שלו - משחק בית ראשון בסלטיק פארק, מול הקהל שאמנם לא מילא את היציעים, אבל סיפק אווירה מחשמלת. "כשהגעתי לאצטדיון עם האוטובוס, הייתי בהלם מכל האוהדים שחיכו בחוץ כשיצאנו. זו היתה חוויה חדשה עבורי, ואני מקווה לגרום לכל האוהדים להיות גאים".

"הייתי מאוד נרגש בתחילת המשחק", הוא הודה, "זה שלב רציני ומשחק מאוד חשוב עבורנו. ברגע שהמשחק התחיל והצלחתי להחזיק בכדור, קיבלתי יותר ויותר ביטחון. קיבלתי כל כך הרבה תמיכה מהמאמן (אנג'ה פוסטקוגלו) ומהחברים שלי לקבוצה. העובדה שקיבלתי את ההזדמנות, מראה שהם סומכים עליי. גם האוהדים עודדו אותי, ונתנו לי הרגשה שאני מישהו מיוחד. לא יכולתי לבקש בכורה טובה יותר. אבל הדבר החשוב הוא שננצח, וזה לא משנה אם אני כובש. אני מאמין שנוכל לנצח ביום רביעי". בשלב הבא, אם תעבור את מידטילנד, סלטיק תפגוש את המנצחת בין פ.ס.וו לגלאטסראיי.