הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זהבי התעצבן: "נמאס לו ממדיניות החילופים"

חלוץ פ.ס.וו זעם כשהוחלף: "לא מרוצה ובינוני". צפו בתקציר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.10.21 - 00:29
תחילת כתבה

אייאקס ומונאקו אמנם נמצאות מעבר לפינה, אבל לפ.ס.וו וערן זהבי יש עוד הרבה עבודה על הפרק. הישראלי וקבוצתו כמעט והסתבכו מול נועלת הטבלה, זוולה, אבל הצליחו להשלים מהפך בדקות 84 ו-86 בדרך ל-1:3 דרמטי. זהבי, הפעם, הרבה להחמיץ, הוחלף בדקה ה-60 ולא לקח חלק במהפך של הקבוצה מאיינדהובן.

זהבי נראה כעוס מאוד אחרי שהוחלף, ספק אם בגלל כל ההחמצות וספק אם בגלל החילוף עצמו. "זה היה ברור שהוא לא היה מרוצה, הוא לא הסתיר זאת", כתבו בהולנד. "היה לו משחק בינוני והוא מוטרד מכך, תגובתו מעידה על כך. האם מדובר בשחקן הראשון שנמאס לו ממדיניות החילופים של רוג'ר שמידט?".

בטלחראף הוסיפו: "זהבי, שרק לאחרונה הפך למלך שערי נבחרת ישראל, היה גם חסר מזל וגם לא מספיק מדויק בהרבה הזדמנויות. בראייה קדימה, כשאייאקס ומונאקו על הפרק, ייתכן ששמידט נתן לחלוץ הראשון של מנוחה - אך כעת יש גם את קרלוס ויניסיוס, אלטרנטיבה על הנייר".

למרות שהיה בצד המנצח, זהבי קיבל את הציון 5.5 בתקשורת ההולנדית. "זהבי לא היה שמח, אחרי שכבש שוב עבור נבחרת ישראל הוא לא היה מרוצה לאחר שהוחלף, אך הוא היה חסר מחץ".

תקרית לא נעימה נרשמה בסיום, כשמשטרת איינדהובן עצרה 38 אוהדים של פ.ס.וו וזוולה לאחר שאלה תעמתו זה עם זה. המשטרה הורתה לאוטובוס מקומי שאינו שייך למשטרה לקחת את כל העצורים לתחנה, והנוסעים שהיו על גבי האוטובוס הורדו ממנו.