הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא ניצל הזדמנויות": מאמנו של פרץ ביקר

שילובו של הישראלי בוונציה ממשיך להעסיק את העולה החדשה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.21 - 09:56

תגיות: דור פרץ

תחילת כתבה

דור פרץ ממשיך לחפש את דרכו בוונציה. הקשר שהגיע כאחד משחקני הרכש המבטיחים של העולה החדשה, נדחק אל הספסל בתקופה האחרונה, אבל אם תשאלו אותו הוא לא מתכוון לוותר. רגע לפני המשחק מול בולוניה, פרץ התייחס בקצרה בתקשורת האיטלקית לקשיים שהוא חווה באיטליה.

"אני לא אחד שמוותר בקלות. כל מה שנכתב עליי נותן לי מוטיבציה להשתפר", פרץ סיפר, "סגנון המשחק באיטליה הוא מאוד שונה. הקצב הוא גבוה יותר והאגרסיביות גדולה יותר. זו הזדמנות גדולה עבורי להיות בוונציה ואני בטוח שעוד אוכיח את עצמי".

פאולו זאנטי, מאמנו של פרץ, הביע ביקורת מרומזת על הישראלי: "פרץ חייב לנצל את ההזדמנויות שהוא מקבל. לצערי, הוא לא עשה את זה עד היום. אני חושב שיש לו את היכולות ואת הפוטנציאל, ואני רואה את השיפור במשחק שלו. ברור לי שזו לא תקופה קלה עבורו, אבל יש לו אופי חזק. ההזדמנויות שלו עוד יגיעו, הוא עוד לא הציג את היכולת שהוא מסוגל".

אחרי פתיחת עונה רעה, ונציה הצליחה לטפס במעט בטבלה והיא במקום ה-15 בטבלה, במרחק 3 נקודות מהקו האדום. במשחק האחרון של לפני הפגרה, ונציה הצליחה להפתיע את רומא כשניצחה 2:3, במשחק בו פרץ לא שותף. בסך הכל העונה לישראלי רשם 6 הופעות, 2 מתוכן בהרכב הפותח, ועדיין לא כבש או בישל.