הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פיזה גילתה נשק חדש, כהן יכול לשנות הכל"

העתיד, הקשיים והמחמאות: "גנב את ההצגה". צפו בשער הגדול

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.21 - 11:40
תחילת כתבה

לאחר פתיחת עונה לא פשוטה, בלשון המעטה, נדמה שיונתן כהן קנה אמש (ראשון) את עולמו. הליגיונר הישראלי בפיזה העניק לקבוצתו את 3 הנקודות בעזרת בעיטה חופשית פשוט מדהימה, בביצוע שגרף שבחים מקיר לקיר. בינתיים, בארץ המגף מתקשים להירגע מהשער הנפלא ובאתר המקומי "SESTAPORTA" העלו כתבה מעמיקה שניתחה את כהן.

"הכדורגלן הישראלי גנב את ההצגה עם מופע נהדר ואחד השערים הגדלים שהובקעו בתולדות פיזה", היללו בפתיחה, "לוקה דאנג'לו סיפסל אותו למשך זמן רב, אבל העניק לו הזדמנות וכהן לא איכזב. העבודה בשבועות האחרונים הוכיחה לפיזה שההחתמה שלהם הייתה נפלאה".

בכתבה גם ניתחו את הקשיים שחווה הקשר בפתיחת העונה: "אם נסתכל בעין בוחנת אז נראה שכהן בהתחלה התקשה למצוא את העמדה שלו על המגרש, ולפעמים לא הבין את חבריו לקבוצה. לקח לו זמן להשתלב בגלל שמכבי ת"א לא הרשתה לו להתאמן בישראל מהרגע שהתחילו השיחות על המעבר. כשהוא הגיע לפיזה כהן היה צריך להתמודד אל מול מציאות חדשה - הוא היה בקצבים שהוא לא היה מוכן אליהם, וגם התקשה מהבחינה הטקטית. הוא הראה כמה ניצוצות אבל בעיקר ישב על הספסל".

על המשך הדרך של הישראלי בקבוצתו: "עוד ניתן לראות מעט אבק, אבל כהן מוכן לשחק. אתמול הוא פשוט רקד על המגרש ביחד עם הכדור והיה בלב ההתרחשות. הצעד הבא שלו צריך להיות המשכיות עם הופעות טובות והבנה עם המאמן על הקווים. הוא עוד יישב על הספסל, אבל דאנג'לו אוהב את מה שהוא יצר. הוא היה יכול לשלוח אותו למגרש ברגע לא נכון ולהרוס אותו, אבל העדיף להשאיר אותו רחוק מאור הזרקורים, בזמן שהוא בעצמו סופג ביקורות, עד שהגיע הרגע המתאים. כהן האיר בחשיכה, וזה יכול לשנות הכל. פיזה גילתה מחדש נשק חדש".

צפו בתגובה של השדר האיטלקי לשער של יונתן כהן