הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מרציאנו יכול להוכיח את העומק בפיינורד"

בהולנד אופטימיים: שוער הנבחרת ישפיע לטובה כשוער הראשון בזמן פציעתו של ג'סטין בילו. השוער עצמו: "חייבים לקבל הצעות מקבוצות בסדר הגודל הזה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.21 - 16:02
אופיר מרציאנו. הזדמנות גדולה (Getty)
אופיר מרציאנו. הזדמנות גדולה (Getty)
תחילת כתבה

אופיר מרציאנו פתח את העונה כשוערה השני של פיינורד. מתוקף תפקיד זה, אותו קיבל עם הגעתו, ההזדמנויות אותן יקבל היו צפויות להיות מראש מוגבלות. הוא קיבל הזדמנות גדולה כאשר ג'סטין בילו, שוערה הפותח של קבוצתו, אובחן כחיובי לקורונה, מה שהוביל לכך שהוא קיבל את אפודת ההרכב. היום (רביעי) כתבו בהרחבה על השוער ב-"NOS" ההולנדי.

מרציאנו התקשה להרשים במשחק של קבוצתו מול סלביה פראג, והוא התייחס לזה: "לפעמים כשוער הקבוצה צריכה שאני אעזור לה, לפעמים היא צריכה לעזור לי. הפכתי לשוער יותר טוב בסקוטלנד.  הגעתי לשם ולא חשבתי שאשאר ליותר משנה, נשארתי לחמש. כולם רואים את פיינורד כמועדון גדול בישראל, אם ההזדמנות מגיעה אני חייב לנצל אותה".

מאמן השוערים של פיינורד, רונאלד ווטראוס, החמיא לישראלי גם כן: "אם ביקשנו ממנו להגיע, אז ציפינו שהוא ישחק כמו כל אחד אחר. מרציאנו הגיע מסקוטלנד, שיחקתי שם בעצמי. לא עושים שם שום דבר חוץ מלבעוט כמה שיותר לשער.

ב-NOS ציינו את היכולת של מרציאנו בנבחרת: "הוא השוער הראשון של ישראל עם 34 הופעות. התחרות המרכזית שלו היא אריאל הרוש ששיחק בעבר בהולנד. מרציאנו ממשיך להופיע וגם המאמן, וילי רוטנשטיינר, הגדיר אותו כשוער שמביא נקודות. עכשיו מרציאנו מקבל הזדמנות להוכיח שהוא יכול להיות השוער הראשון גם בפיינורד".