הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנכ"ל שחטאר: "נציע לסולומון חוזה בקרוב"

סרגיי פלקין סיפר על שיחות בין המועדון לשחקן. "הוא יותר טוב מבוגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.01.22 - 13:19
יישאר באוקראינה? מנור סולומון (getty)
יישאר באוקראינה? מנור סולומון (getty)

כשלא מעט קבוצות מחפשות להשיג את שירותיו, באוקראינה ממשיכים להנות ממנור סולומון, שרשם העונה ארבעה שערים ובישול בליגה עד כה. בתוך כך, מנכ"ל שחטאר, סרגיי פלקין, חשף בריאיון לתקשורת האוקראינית על שיחות בין המועדון לשחקן בנוגע לחידוש החוזה שלו: "אנחנו בשיחות על חוזה חדש עם סולומון, רק בשבוע שעבר דיברנו עם הסוכן שלו".

במהלך הריאיון פלקין התייחס גם לג'רמי בוגה, שמתופקד גם הוא כקיצוני שמאלי ועל פי הדיווחים היה מועמד לשחטאר: "בוגה שחקן מצוין, אבל כשמשווים אותו לסולומון הוא פחות טוב בעיניי. העונה של סולומון יותר טובה והוא צעיר בשלוש שנים מבוגה". הקיצוני של ססואולו רשם העונה 3 בישולים בליגה האיטלקית.

למרות הביטחון של פלקין, כלל לא בטוח שסולומון, שחוזהו באוקראינה מסתיים בסוף 2023, יחתום על ההצעה של שחטאר. בריאיון ל"5 באוויר" בקיץ האחרון, חשף הליגיונר הצעות חוזה חדשות שקיבל מהאוקראינים: "קיבלתי כבר המון הצעות הארכת חוזה משחטאר, אמרתי להם שהדבר שהכי מעניין אותי זה הקריירה והחלום שלי ורק הרבה אח"כ הכסף. החלום שלי הוא לשחק בפרמייר ליג ואני מרגיש בשל לכך".

 סולומון חתם בשחטאר בינואר 2019, תמורת שישה מיליון יורו שהועברו למכבי פתח תקווה. על פי אתר טרנספר מרקט, השווי הנוכחי של הליגיונר הוא 18 מיליון יורו ואם אכן יימכר בסכום הזה, הוא ישבור את שיא ההעברות של שחקן ישראלי, שעומד על 15 מיליון יורו, אותו מחזיק כרגע מונאס דאבור כשנקנה על ידי סביליה.