הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שחטאר צריכה למכור את סולומון עכשיו"

באוקראינה ניתחו את מצב הקשר: "הארכת חוזה תהפוך לכלוב מזהב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.22 - 17:14

סוף החוזה של מנור סולומון בשחטאר דונייצק מתקרב, ואם הליגיונר הישראלי לא יחתום על חוזה חדש, בסוף העונה הנוכחית הוא יהיה שחקן חופשי. בינתיים, לא רק בישראל עסוקים בעתידו של היהלום, גם באוקראינה תוהים בהקשר לתחנה הבאה, וכעת בתקשורת המקומית התפנו לנתח את מצבו של הקשר.

"סולומון כרגע מאכזב בעונה הנוכחית, אבל העונות הקודמות הציבו את הרף שלו גבוה למדי, והפכו אותו לאחד המנהיגים של הקבוצה כמו גם של נבחרת ישראל", כתבו באוקראינה, "בכל אופן זה נראה שהישראלי לאט לאט מאבד את המוטיבציה שלו - הוא זכה בכל התארים המקומיים והוכיח את עצמו כבר בליגת האלופות. הגיוני שבקרוב הוא ירצה לקחת את הצעד הבא בקריירה שלו".

"חתימה על חוזה חדש עשויה להוות בעיה לסולומון", המשיכו, "אם הוא יהיה טוב בהמשך העונה הוא ככל הנראה לא יקבל את את השחרור בקיץ גם שהמחיר יהיה יקר מדי וגם בעקבות החשיבות שלו לקבוצה. בנוסף, הסוכנים שלו לא קלים, וגם ההשפעה של בעלי מכבי פתח תקווה ,עמוס לוזון גדולה ומאוד קשה לשאת ולתת איתו, כמו שראינו במקרה של ליאל עבדה ודינמו קייב, שם הקבוצה כבר כמעט הסכימה לתנאים אבל אז הכל קרס".

לסיום, ניסו להגיע למסקנה לקראת ההמשך: "בכל אופן, נראה שהצעד ההגיוני ביותר מבחינת שחטאר יהיה למכור את סולומון בחורף הקרוב. הוא צריך לקחת את הצעד קדימה, בזמן שקבוצתו תשיג כסף. הארכת חוזה תהיה דבר מסוכן לעשות, בגלל שהשחקן עלול להיכנס לאזור הנוחות. מדובר בסוגיה שעלולה להפוך לכלוב מזהב".