הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"סבלתי מכאבים כרוניים במשך ארבע שנים"

סולומון חשף: "איבחנו את הפציעה, רק הקרובים יודעים עם מה התמודדתי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.01.22 - 21:20

לא בכל יום אנחנו זוכים לקבל מבט אמיתי למה שעובר על הספורטאים המקצוענים. הערב (שלישי) מנור סולומון סיפק לנו אחד כזה לאחר שסיפר בפוסט באינסטגרם על הכאבים הכרוניים מהם הוא סובל בשנים האחרונות, בגינם הוא נעדר משורות שחטאר דונייצק בתקופה האחרונה.

"אני לא אחד שמרבה לספר אבל הפעם הרגשתי שאני צריך ורוצה", פתח הליגיונר, "ב-4 השנים האחרונות אני סובל מכאבים כרוניים בשוקיים של שתי הרגליים ובעיקר בשרירי התאומים, כאבים שמלווים בהתכווצויות, זרמים, נימול והרגשה של שריפה בשריר.

הכאב הופיע בעיקר במשחקים בתקופות מסוימות ולא בקביעות. במהלך 4 שנים נבדקתי אצל המון רופאים ופיזיוטרפיסטים, עברתי הרבה בדיקות ואף אחד לא הצליח לאבחן מה יש לי וממה אני סובל. חקרתי המון על הנושא אבל התסמינים היו מעטים ולא נמצאה תשובה חד משמעית ופשוט נאלצתי ללמוד לשחק ולהתרגל לכאבים.

היום, אני שמח להגיד שסוף סוף הצליחו לאבחן את הפציעה שלי ומיד טסתי לניתוח קטן בארצות הברית שפותר את הבעיה. רק הקרובים אלי והרופאים, יודעים באמת עם מה התמודדתי וכמה סבלתי. אני שמח לשים את הדבר הזה מאחוריי ובעוד זמן מאוד קצר אחזור לעשות את מה שאני הכי אוהב, והכי חשוב, בלי כאבים".