הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הופתעו ששיחקתי תחת בוז מ-30 אלף איש"

דאבור בריאיון: "מה שקרה לי בנבחרת בלתי ייאמן, שינו כל מילה שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.22 - 08:20

תגיות: מונאס דאבור

בזמן שהוא משחק במדי הופנהיים, ומרגיש די בנוח על אדמת גרמניה עם 5 שערים ו-5 בישולים בכל המסגרות עד כה העונה, מונאס דאבור התפנה לספק ריאיון לאתר הרשמי של הקבוצה, שם עסק בין היתר בסאגת הפוסט בזמן מבצע "שומר חומות".

"מה שקרה לי בנבחרת היה לא ייאמן", סיפר הליגיונר, "כולם תקפו אותי הגלל הפוסט. שינו כל מילה שכתבתי והפכו אותה לרעה. לא הייתה לי אף כוונה רעה כלפי אף אחד, אבל יש אנשים שפועלים כדי לייצר סכסוך. לצערי רוב האוהדים מאמינים למה שהופץ. כתוצאה מזה שרקו לי בוז במהלך משחקי הבית וניסו להעליב אותי ברשתות. בכל מקרה לא עשיתי שום דבר לאף אחד".

על השאלה האם שקל לפרוש מהנבחרת השיב: "הייתי קרוב לזה, אבל הסגל, הצוות ואנשי ההתאחדות תמכו בי, מאז כבר שיחקתי שישה משחקים בנבחרת. זה נותן לי הרגשה טובה ומחזק אותי".

"ברגעים כאלה אתה חייב להישאר קר רוח", חלק, "בגלל שלא משנה מה תעשה יפנו את זה נגדך. הרבה אנשים הופתעו שהצלחתי להסתדר עם בוז מ-30 אלף צופים, אבל אותי זה לא הפתיע. בכל מקרה אני מכבד כל בן אדם, וזה לא משנה אם הוא יהודי או מוסלמי, ברזילאי או גרמני. לא אכפת לי מה הדת שלך ומה המוצא שלך".

בהמשך דיבר גם על פתיחת העונה הלא פשוטה שעבר: "עברתי חודשיים-שלושה קשים. זה לא נעים לבלות 90 דקות על הספסל ללא יכולת לעזור. בכל מקרה המשכתי לתת הכל באימונים וחיכיתי להזדמנות וברגע שקיבלתי אותה לקחתי את זה בידיים. כבר חוויתי מצבים כאלה בעבר ואני יודע להתמודד איתם. הגעתי להופנהיים עם ציפיות גבוהות".