הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נאתכו כבש ונפצע, פרטיזן בלגרד חטפה 5:2

קשר פרטיזן מתח את המפשעה בתבוסה לפיינורד. ויטסה ודסה נכנעו 1:0 לרומא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.03.22 - 20:07

חגיגה מהולה בעצב. ביברס נאתכו שואף להגיע עם פרטיזן בלגרד הכי רחוק שאפשר בקונפרנס ליג ו-13 דקות בלבד לקחו לו על מנת לכבוש לרשתה של פיינורד בשמינית הגמר של המפעל, אבל נפצע במהלך והוחלף שלוש דקות לאחר מכן. ללא הישראלי, הסרבים חטפו 5:2 כואב מההולנדים ובדרך להדחה מהמפעל.

נאתכו הוביל מהלך יפה של פרטיזן, מצא את קווינסי מניג וקיבל ממנו כדור בחזרה על סף הרחבה ושלח בעיטה חזקה שנכנסה פנימה והפכה לשער ה-101 שלו באירופה. לרוע מזלו, במהלך הבעיטה רגלו פגעה ברגל של אחד משחקני הגנת פיינורד, מה שהוביל למתיחה במפשעה, וחגיגת השער הפכה עד מהרה לצליעה. קפטן הנבחרת עוד ניסה להמשיך לפני שנפל על כר הדשא ולא יכול היה להמשיך.

ארבע דקות לאחר שהוחלף נאתכו, פיינורד חזרה למשחק משער של יינס טורנסטרה הוותיק. עם פתיחת המחצית השנייה, נמניה יוביץ' השיב את היתרון לפרטיזן, אבל אז הגיעה ההתפרקות הסרבית וסירייל דסרס (52), לוטשרל גרטרוידה (64), לואיס סיניסטרה (71) השלימו מהפך וטורנסטרה השלים צמד כדי לסגור עניין ולקרב את ההולנדים לרבע.

גם לאלי דסה וקבוצתו ויטסה לא היו יותר מדי סיבות לחגוג. ההולנדים נכנעו 1:0 לרומא של ז'וזה מוריניו משער של סרז'יו אוליביירה דקה לתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה. 12 דקות לסיום קשר הג'אלורוסי הורחק בצהוב שני, אבל ויטסה לא ניצלה זאת כדי למנוע הפסד ותצטרך לחולל הפתעה גדולה באולימפיקו כדי להעפיל לרבע הגמר.