הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ערן זהבי לא עמד בציפיות הגבוהות ממנו"

ביקורת על חלוץ פ.ס.וו בתקשורת ההולנדית. שמידט סיכם לשנתיים בבנפיקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.22 - 15:00

ערן זהבי צפוי לעזוב בסיום העונה את פ.ס.וו איינדהובן. החלוץ הישראלי מסיים את החוזה שלו בקיץ ובהולנד כבר מתחילים לחשוב על המועמדים הבולטים להחליף אותו, כאשר האידיאל של הקבוצה ההולנדית הוא למצוא שחקן מהיר ואיכותי שיספק מספרים גבוהים.

ריק אלפניק, הכתב הבכיר של ED, טוען בכתבה שפרסם היום (רביעי) כי "זהבי לא עמד בציפיות הגבוהות בפ.ס.וו, למרות ההשקעה בו". אחת הסיבות לכך היא שלפ.ס.וו אין פעם שחקן העונה שהגיע למספר דו ספרתי של שערים בליגה. לא זהבי, לא מריו גצה, קודי גאקפו וקרלוס ויניסיוס. בכתבה צויין כי זהבי עשוי לחזור למכבי ת"א, כאשר גם קבוצות אחרות עוקבות בעניין אחריו.

המועמד הבולט להחליף את זהבי בפ.ס.וו הוא לוק דה יונג. החלוץ של ברצלונה שלא זוכה לדקות משחק רבות מצ'אבי עשוי לשוב לקדנציה שניה במועדון אותו שירת בין 2014 ל-2019. גם שמות אחרים כמו ווט וחהורסט (ברנלי), סם לאמרס (פרנקפורט, מושאל מאטאלנטה) ויושע צירקצה (אנדרלכט, מושאל מבאיירן) הוזכרו כמועמדים.

בינתיים, בנפיקה הודיעה באופן רשמי על כך שהגיעה לסיכום עם רוג'ר שמידט, שיחתום לשנתיים במועדון הפורטוגלי. המאמן הגרמני יעזוב בקיץ את פ.ס.וו אחרי שזכה עימה בגביע (ועדיין נמצא במאבק האליפות בהולנד). מחליפו באיינדהובן יהיה כמובן רוד ואן ניסטלרוי.