הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: בוטאפוגו הגישה לערן זהבי הצעה חדשה

במועדון הברזילאי אופטימיים בנוגע להצטרפותו. התשובה: בסיום העונה בהולנד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.05.22 - 07:59

ערן זהבי יעזוב את פ.ס.וו בסיום העונה ועתידו עדיין לא ממש ברור, אבל בוטאפוגו עושה הכל על מנת להפוך אותו לכזה. בתקשורת הברזילאית דווח על הצעה חדשה שהגיע מועדון הפאר המקומי, שגם אופטימי בנוגע להצטרפותו של הכוכב הישראלי.

ההצעה הראשונית של בוטאפוגו לזהבי הייתה בסוף חודש מארס ונציגיו ענו לה עם דרישות גבוהות יותר. בשבוע שעבר, חזרו השחורים לבנים עם הצעה שדומה יותר להצעה הקודמת. לפי הדיווח הישראלי בוחן את ההצעה ומתכוון לתת תשובה רק בסיום העונה בליגה ההולנדית, שתסתיים בעוד שבוע ויום.

על פי הדיווחים בברזיל, חלוץ נבחרת ישראל הוא רק חלק מתוכנית הרכש של בוטאפוגו. את הקבוצה מאמן לואיס קסטרו, שאימן בעבר ישראלי אחר - מנור סולומון שחטאר דונייצק, והוא רוצה לחזק את הקבוצה בהתקפה גם בקיצוני ימני, בלם, מגן שמאלי, וקשר אמצע.

זהבי, שיהיה בן 35 ביולי הקרוב, כבש העונה 19 שערים ובישל עוד 11 ב-44 הופעות בקבוצתו של רוג'ר שמידט, שיעזוב גם הוא את המועדון ההולנדי בתום העונה. בינתיים, הישראלי ופ.ס.וו עדיין מקווים לזכות באליפות הולנד כשיתארחו אצל פיינורד של אופיר מרציאנו מחר (ראשון), אבל עלולים לאבד סיכוי סופית אם אייאקס תנצח אצל אלקמאר והם יפסידו ברוטרדם.