הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאמנו של מרציאנו: "הביטחון שלו עולה"

סלוט, שביקר את השוער בעבר: "זה טוב בשבילו שהוא משחק בכל שבוע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.22 - 18:37

אופיר מרציאנו עובר עונה לא פשוטה בהולנד ונראה שבזמן האחרון הדברים מתחילים להסתדר עבורו. לאחר שישב על הספסל במהלך רוב העונה וקפץ להרכב לאחר פציעה של השוער הראשון, הוא ספג ביקורת חריפה כשבאחד המשחקים הראשונים שלו בהרכב הוא עלה לקבוצה שלו בהפסד עם טעויות חמורות.

מאז, הוא הספיק לשחק מספר דו ספרתי של משחקים ולקח חלק בריצה הנהדרת של קבוצתו, שתסיים במקום השלישי בליגה ההולנדית והעפילה לגמר הקונפרנס ליג, שם היא תפגוש את רומא ב-25 במאי. כזכור, במשחק חצי הגמר הראשון מול מארסיי הוא רשם מספר הצלות כולל אחת גדולה בדקה ה-90 לדימיטרי פאייט, שגרמה לתקשורת בהולנד להתלהב מביצועיו.

ב-13 משחקים מאז שנכנס לשער הוא שמר על רשת נקייה שלוש פעמים, קבוצתו ניצחה תשעה משחקים והפסידה רק אחד לאייאקס. אותו משחק שבו הוא טעה פעמיים והוביל לשערים של האלופה הטרייה, שאחריו הגיעו הביקורות של מאמנו, ארנה סלוט: "הוא לא ברמה, הבאנו אותו בגלל קיצוצים".

היום סלוט התייחס לביקורות שהעביר על מרציאנו ועל ההתקדמות שעשה מאז שהפך לשוער הראשון של הקבוצה בעקבות פציעתו של ג'סטין בילו, השוער הראשון. "נכון, הייתה ביקרות כלפיו, גם מצידי. אני חייב להיות כנה. הביקורת הייתה בעיקר על המשחק מול אייאקס, שם הוא היה פחות טוב", הודה ההולנדי, "מאז לא הייתה ביקורת, הוא שמר על שער נקי במספר משחקים מאז ואנחנו יכולים לראות שהוא הרוויח עוד ביטחון במהלך המשחקים הרבים שבהם הוא שיחק, שזה דבר הגיוני בשביל שוער שמשחק כל שבוע, לעומת מה שהיה לפני כן שהוא רק התאמן באופן קבוע. זה טוב מאוד בשביל אופיר שהוא יכול להיות כאן כל שבוע".