הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: עסקת סולומון לפולהאם נפלה סופית

על פי העיתונאי פבריציו רומאנו, כוכב נבחרת ישראל כבר לא יצטרף לעולה החדשה לפרמייר ליג בעקבות בעיות רציניות שהתגלו. מועדונים נוספים נכנסו למירוץ לצירופו משחטאר דונייצק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.05.22 - 10:01

היכן ישחק מנור סולומון בעונה הבאה? על פי דיווח של העיתונאי הבכיר, פבריציו רומאנו, נראה שקבוצתו הבאה של הישראלי לא תהיה פולהאם, לאחר שה"העברה נפלה ב-100%", על פי הדיווח.

כזכור, ביום שישי פרסם רומאנו שההעברה על מוטלת בספק לאחר שהתגלו בעיות רציניות בין הצדדים, ומועדונים נוספים נכנסו למירוץ לצירופו של שחקן הכנף בן ה-22 של נבחרת ישראל ושחטאר דונייצק.

למרות זאת, בסביבתו של סולומון נטען אז כי למרות הדיווח השיחות נמשכות עם המועדון האנגלי שעלה לפרמייר-ליג, וכן שבשלב הזה אין שינוי וההעברה עדיין עשויה להתבצע. בנוסף נטען כי לשחקן יש אופציות נוספות גם אם לא יחתום בסופו של דבר במדי הקוטג'רס.

כזכור, סולומון סיכם את תנאיו בפולהאם עד 2027 במטרה להצטרף אליה התחילת חלון ההעברות הקיצי, בכפוף לאשרת עבודה. סכום ההעברה, אם תתבצע, על 7.5 מיליון יורו בתוספת 15 אחוזים ממכירה עתידית שילכו לשחטאר.

הישראלי העדיף את ההצעה מפולהאם על פני הצעות מליון הצרפתית ומקלאב ברוז' הבלגית. כזכור הישראלי סירב להאריך את חוזהו בשחטאר דונייצק שנגמר בעונה הבאה, וסוכן העל פיני זהבי חבר לסוכניו של סולומון, שלומי בן עזרא וגלעד ורונן קצב כדי להוציא את העסקה לפועל.