הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טקסטור: "אולי איבדנו את הכוכב שרצינו"

בעלי בוטאפוגו התייחס למחאה שהתרחשה במתחם האימונים: "החתימה שלו בסכנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.06.22 - 23:22

תגיות: ערן זהבי

האם היום הסאגה תגיע לסיומה? נכון לשעות כתיבת הידיעה הזאת, איננו יודעים. אך דבר אחד בטוח, קבוצתו הבאה של ערן זהבי היא נושא שמעסיק יום-יום שתי מדינות כדורגל - ישראל וברזיל. אחרי מספר ימים מלאים באופטימיות, בארץ הסמבה פירסמו אמש (רביעי) כי הכוכב ומשפחתו עלולים שלא להסכים להגיע לברזיל בשל סיבות בטחוניות.

"אנחנו ממשיכים בשיחות מאוד טובות איתו", סיפר בעלי בוטאפוגו ג'ון טקסטור. "יש לו לפחות עוד שתי אפשרויות, נראה שהוא אוהב מאוד את בוטאפוגו. יש לו החלטה משפחתית לקבל. יש לו הרבה דאגות בעניין הזה, היו גם כמה שבועות מסובכים בבוטאפוגו. אני יודע שהוא עדיין מאוד אוהב את המועדון ואת הפרויקט ואנחנו עדיין מדברים איתו".

הבעלים המשיך: "העניין הביטחוני הוא אחד השיקולים שלו, אבל יש לו עוד אפשרויות. כמו שאמרתי - זו החלטה משפחתית, לא רק שלו. אנחנו חושבים שהוא שחקן נהדר וממשיכים לדבר איתו". עם זאת, בריאיון נוסף שערך הבעלים של המועדון הברזילאי, טקסטור גילה כי יש לו חששות לגבי החלטתו של זהבי.

אחרי פריצת אוהדים שהתרחשה במתחם האימונים של המועדון, אמר טקסטור בריאיון: "בעיות ביטחון אצלנו כנראה עיכבו או ביטלו הגעה של כוכב, חלוץ שמאוד רצינו, ששיחק בפ.ס.וו וכעת החתימה שלו בבוטאפוגו בסכנה בגלל אלימות ומחאה של האוהדים. המחאה הזו שודרה בכל מקום, זה לא מצייר תמונה טובה לגבינו".

לפי גוף התקשורת "SBT", החלוץ, שעל פי הפרסומים כבר סיכם את תנאיו בשורות בוטאפוגו, "אינו בטוח בנוגע לביטחונו האישי בריו". כמו כן, הלך הרוח בקרב השחקנים המובילים בקבוצה הוא פסימי בנוגע להגעתו.

באתר ברזילאי אחר, "GLOBO", מפרסמים כי בוטאפוגו לא אמרה נואש בנוגע לישראלי, אך החלו גם לפעול בגזרות אחרות. "הקבוצה מחכה ל'כן'. המועדון מתייחס לסאגה הזו כמו אופרת סבון ובמקביל בודק אפשרויות אחרות בעמדה".