הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אופטימיות בבוטאפוגו: "יש רצון הדדי, מכבדים את הזמן של זהבי"

המנהל המקצועי של המועדון בראיון לתקשורת בברזיל: "אנשים עצבניים בגלל העיכוב, אבל זה מו"מ בינלאומי. יש כאן גם עניין של המשפחה. אנחנו מצפים להתפתחויות חיוביות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.06.22 - 22:39

בין ריו דה ז'ניירו לתל אביב, זו כנראה הסאגה שמעסיקה את שתי הערים יותר מכל: היכן ישחק ערן זהבי בעונה הבאה? חלוץ הנבחרת עדיין לא החליט בין שתי הברירות שנותרו לו: מכבי תל אביב או בוטאפוגו. אצל הברזילאים, כך נראה, עדיין מחכים - ושומרים על אופטימיות. המנהל המקצועי של המועדון, אנדרה מאזוקו, התראיין היום (שישי) לתקשורת המקומית והרגיע: "זהבי לא יחליט בן לילה", הוא אמר, "אנחנו מכבדים את הזמן שלו".

"זהבי עדיין על האג'נדה שלנו", אמר מאזוקו. "אנשים לפעמים מאוד עצבניים בגלל העיכוב. אבל חשוב לזכור שזה משא ומתן בינלאומי, ולשחקן יש חוזה עד ה-30 ביוני (עם פ.ס.וו). יש כאן גם עניין משפחתי, שאנחנו דואגים לו. השם מופיע בתקשורת אז יש עניין, אנחנו כל הזמן בקשר אבל זה התקדם היטב - ואנחנו אופטימיים".

"זהבי לא יחליט בן לילה", הרגיע מאזוקו, "יש לו את הזמן שלו ואנחנו מכבדים אותו. זה מצב נורמלי במשא ומתן וזה לא קל עבור הספורטאי שהוא, אבל יש כאן רצון הדדי. יש כמה פרטים שעוד צריך לסדר, שחשובים לנו ולו. בימים הבאים נרצה למצוא את הפיתרון הטוב ביותר האפשרי".