הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הכל נסגר: מנור סולומון נחת בלונדון כדי לחתום בפולהאם

כוכב נבחרת ישראל יגיע בהשאלה לעונה משחטאר דונייצק. הקיצוני ינחת באנגליה לקראת בדיקות רפואיות בשורות העולה החדשה לפרמייר ליג. קבוצתו האוקראינית לא תרוויח סכום כסף עבורו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.07.22 - 15:48

זה סגור. מנור סולומון נחת הערב (שלישי) בלונדון לקראת בדיקות רפואיות וחתימה בשורות פולהאם. העסקה בין העולה החדשה לפרמייר ליג לבין שחטאר דונייצק נסגרה במתווה של השאלה לעונה.

סולומון מלווה בנציגיו, שלומי בן עזרא וגלעד קצב ויפגוש בלונדון את פיני זהבי - האיש שעומד מאחורי העסקה. בכך, יהפוך לישראלי הראשון בליגה האנגלית מאז תומר חמד ובירם כיאל שעשו זאת במדי ברייטון.

כזכור, עסקת העברתו של סולומון לפולהאם אמורה היתה להיסגר במתווה אחר לחלוטין. שני הצדדים סיכמו על רכישה תמורת סכום המוערך ב-7 מיליון יורו, אך בעקבות תקנה חדשה של פיפ"א, התאפשר לפולהאם לשאול את הקיצוני הישראלי ללא תמורה משחטאר דונייצק.

המשמעות במקרה זה היא ברורה. סולומון, שמסיים את חוזהו בשחטאר דונייצק בסוף העונה הקרובה, לא יחזור לשורות הקבוצה האוקראינית, שגם לא תרוויח עליו כלל. מי שגם כן לא תרוויח עליו היא מכבי פתח תקווה, זאת מכיוון שהקיצוני עבר ללא עלות, כשלמלאבסים היו אחוזים ממכירה עתידית - דבר שלא קרה.

בתקופה האחרונה, כידוע, ניס נכנסה לתמונה וניסתה לשכנע את סולומון לחתום בשורותיה. המאמן לוסיאן פאברה סימן את הקשר בתור עדיפות עליונה לחיזוק הנשרים, אבל הוא העדיף מעבר לאנגליה.