הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ביברס נאתכו חתם לעונה נוספת בפרטיזן בלגרד

הקשר יישאר גם לעונת 23/24: "רוצה לסיים פה את הקריירה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.22 - 14:37

לא חוזר לישראל. ביברס נאתכו האריך את חוזהו בפרטיזן בלגרד בעונה נוספת ויישאר גם ל-2023/24, כך הודיעה היום (רביעי) הקבוצה. נאתכו בן ה-34 ישלים עונה חמישית במדי קבוצת הפאר הסרבית, ואף סיפר במעמד החתימה כי יהיה מעוניין לסיים את הקריירה במועדון ולהמשיך בו גם לאחריה.

"אני שמח לחתום על חוזה לעונה נוספת, ולא רק עבור עצמי, אלא עבור כל המשפחה", אמר נאתכו, "אנחנו אוהבים את בלגרד וסרביה ואני מרגיש שזה הבית השני שלי. אני מקווה גם שזו לא תהיה העונה האחרונה שלי פה. אני מקווה לסיים את הקריירה שלי פה ולהישאר גם אחרי סיום הקריירה, בגלל שאני מרגיש פה טוב".

עוד אמר נאתכו: "כולם פה מכבדים ומעריכים אותי, ואני אוהב את זה. מבחינה מקצועית, כמובן אני רוצה להשתפר ואני אוהב את הדרך שבה המועדון הולך. אנחנו רוצים לסיים את העונה בצורה הטובה ביותר כדי להעפיל לליגת האלופות בעונה הבאה. הכוונה היא לבנות קבוצה חזקה שתתחרה בליגת האלופות, כמו גם על האליפות והגביע. אני רוצה להודות למועדון, לאנשים שעובדים בו ולאוהדים. אעשה את הכי טוב שאני יכול להחזיר על האמון שלהם בי".

פרטיזן נמצאת העונה במרחק 10 נקודות מהכוכב האדום אחרי 19 מחזורים. לנאתכו 10 שערים בליגה העונה, מספר זהה לזה שהיה לו בעונה שעברה. בסך הכל יש לו 40 שערי ליגה, עוד שניים בגביע ו-6 במפעלים האירופאיים.