הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וולפסברגר צפויה לשחרר את תאי בריבו לוונקובר

הקנדים הציעו מיליון יורו על השחקן, שאמור לשלש את שכרו. הפרטים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.01.23 - 10:14

עכשיו זה רשמי: ונקובר הגישה הצעה לרכישת תאי בריבו מוולפסברגר האוסטרית, תמורת מיליון יורו. חלוץ נבחרת ישראל הבטיח לקבל החלטה עד לסוף השבוע, אחרי ששוחח עם המנהל המקצועי של הקבוצה מה-MLS, שעקב אחריו בתקופה האחרונה. האוסטרים צפויים לשחרר את בריבו אם יחליט שכך רצונו, ואם יחתום בקבוצה מקנדה, הוא צפוי כמעט לשלש את שכרו. על מועמדותו של בריבו פורסם לראשונה בערוץ הספורט.

בנבחרת ישראל עוקבים אחרי ההחלטה של בריבו, לאור העובדה כי הוא הרשים מאוד במשחקים האחרונים במדים הלאומיים, זאת לקראת פתיחת טורניר מוקדמות היורו בחודש מארס הקרוב.

היום השם הבולט שמשחק בשורותיה הוא אלסנדרו שפ, שחקן נבחרת אוסטריה, כשבעבר שיחקו בה כמה שמות מוכרים לכדורגל הישראלי - בהם נוסא איגייבור וסטפן מרינוביץ'. אחד מבעלי הקבוצה הוא כוכב ה-NBA לשעבר, סטיב נאש. את הקבוצה מאמן האיטלקי, ואני סרטיני, שאימן בליגות הנמוכות בארצו ושימש בכמה תפקידים בהתאחדות האיטלקית.

בריבו, שמיוצג על ידי הסוכנים גלעד קצב ושלומי בן עזרא, יחגוג בשבוע הבא יום הולדת 25 והוא מחזיק בחוזה עד הקיץ הבא בוולפסברגר האוסטרית, בה הוא רושם מספרים נהדרים עד כה. 16 שערים כבש הליגיונר בכל המסגרות, בנוסף לארבעה בישולים, זאת ב-26 הופעות במועדון.