"שמתי את המשחה בכיס ובאתי לשלם"

הג'ודוקא שנחקר בחשד לגניבה בגרמניה: "הייתה שם אישה שהשתוללה, הסיפור נופח. אני עדיין רוצה להמשיך ולייצג את ישראל"

עידן חגי  19.02.12 - 16:37
תחילת כתבה

אירוע מביך ביותר עבר בסוף השבוע האחרון יוסף פללשוילי. הג'ודוקא הישראלי נחשד כי גנב משחת שיניים מסופר מרקט מקומי בגרמניה ועוכש לחקירה. היום (ראשון) בחר פללשוילי להגיב על הדברים. כזכור, עקב כך הישראלי לא יתחרה בגראנד פרי וכתוצאה מכך הסיכויים שיהיה במשחקים האולימפיים בלונדון נפגעו משמעותית. 

"הגעתי לשלם את החשבון הרגיל והגיעה אישה מבוגרת שצעקה והשתוללה ומזה התנפח כל הסיפור", אמר הג'ודוקא לאתר ערוץ הספורט, "בסך הכל קנינו דברים לעצמנו ואמרו לנו שאנחנו צריכים לקנות מכספנו ולא מכספי האיגוד. מכיוון שלא ניתן היה לשלם על הכל ביחד, שמתי רגע את המשחה לרגע בכיס".

"אני לא רוצה להתייחס לאיגוד או לאורן סמג'דה, אמר פללשוילי, "אני רוצה להמשיך להתחרות ולהגיע גם לאליפות אירופה. אני רוצה להמשיך לייצג את ישראל. אני כבר שש שנים מייצג את ישראל ורוצה להמשיך".

כידוע, הג'ודוקא כבר הסתבך בפרשייה משמעתית בחודש דצמבר האחרון כאשר נסע ללא אישור לגיאורגיה כדי לשהות עם משפחתו ועזב את אימוני הנבחרת. "זה חלק מהספורט, כולם צריכים להבין את זה, התייחס פללאשוילי לתדמיתו הבעייתית, "אלה דברים שתמיד קורים, כל הספורטאים הם קצת שרוטים. אין מה לעשות. זה חלק מהמקצוע שלנו".