דיווח באיטליה: באלוטלי ודה רוסי התעמתו

קשר רומא כינה את חלוץ סיטי, "מריו הקטן" במסע"ת ובין השניים פרץ ויכוח. אנטוניו קסאנו נאלץ להפריד בגופו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.12 - 14:18
באלוטלי, מישהו באמת מופתע? (GETTYIMAGES)
באלוטלי, מישהו באמת מופתע? (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

כנראה שזה היה צפוי. נבחרת אנגליה קיוותה שמריו באלוטלי יאבד את העשתונות ויצא מהריכוז, אבל דווקא חברו לנבחרת, דניאלה דה רוסי, הצליח להצית את האש. באיטליה מדווחים כי לקראת סוף המחצית הראשונה במשחק רבע הגמר מול אנגליה (איטליה ניצחה 2:4 בפנדלים) פרץ עימות בין באלוטלי לדה רוסי והויכוח המשיך עד לירידה לחדרי ההלבשה בהפסקת המשחק.

  • הגפרור שהצית את השריפה נדלק עוד לפני המפגש מול האנגלים והמתח ביניהם התחיל במסיבת העיתונאים שנערכה לקראת המשחק. דה רוסי קרא לבאלוטלי "מריו הקטן" מול המצלמות וכנראה שהאגו הגדול של החלוץ קטן מלהכיל את הכינוי והעצבים התפרצו דווקא על כר הדשא.

    למזלם של דה רוסי ובאלוטלי, חבריהם לנבחרת שמו לב שהמילים עומדות להפוך לעימות פיזי וניסו לגשר, כשאנטוניו קסאנו הפריד בגופו בין השניים. באלוטלי, חלוץ מנצ'סטר סיטי, נחשב לילד הרע של הכדורגל האנגלי בשנים האחרונות ומספק הרבה כותרות בעיקר במעשיו מחוץ למגרש. באיטליה חששו מגירויים שיגרמו לו לצאת מהכלים ולשחק פחות טוב ומיהרו להרגיע את השחקן. נראה שהפרדת הכוחות עזרה. באלוטלי כזכור, ניגש לבעוט את הפנדל הראשון והמלחיץ בקרבות ההכרעה בתום 120 דקות ובקור רוח העלה את איטליה ל-0:1.

    ביום חמישי אמורים השניים לשתף פעולה מול הפייבוריטית לזכייה, גרמניה, בחצי גמר היורו. נבחרת שלושת האריות לא השכילה להשתמש בעצבים של באלוטלי ולנצח, אולי מול חניכיו של יואכים לב לאיטלקים יהיה פחות מזל.