ליכשטיינר: אין לנו מזל מול הקבוצות הקטנות

המגן השוויצרי רוצה להחזיר את יובנטוס למסלול הנכון. גנואה מגיעה לטורינו בשבת. וידאל ייעדר, בופון בספק

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.11 - 15:44

תחילת כתבה

העיפו רגע מבט לעבר הטבלה באיטליה. הפער בין יובנטוס הראשונה למילאן המדורגת 13 עומד על 4 נקודות בלבד. אחת הליגות הצמודות והמרתקות של השנים האחרונות סריה A תתחדש מחר (שבת) עם המחזור השביעי, כאשר יובה תארח את גנואה (מקום 11), ואילו פיורנטינה תפגוש את קטאניה בפירנצה.

הגברת הזקנה פתחה אומנם טוב את העונה אבל הצליח לסיים שלוש פעמים בתיקו מול קבוצות התחתית כקטאניה, בולוניה וקייבו. מגן הרכש, סטפן ליכשטיינר, הכחיש שיובה מתקשה מול הקטנות: "במשחקים האחרונים יצרנו לעצמנו הרבה מצבים אבל היינו חסרי מזל. קשה מאוד להתגונן מול קבוצות שמשחקות 11 שחקנים מאחורי כדור".

"יובנטוס היא קבוצה נהדרת", אמר מאמן גנואה אלברטו מאלזני, "בנוסף יש להם שחקן כמו אנדראה פירלו במרכז השדה שהוא חיזוק משמעותי. אבל אני לא חושב שאם נעצור אותו, נשבש לגמרי את המשחק של יובה. יש לה עוד מספר שחקנים מצויינים".

שוער יובה ג'ינלואיג'י בופון שסוחב פציעה אמור לרדת לספסל ואת מקומו צפוי לתפוס מרקו סטורארי. ארתורו וידאל ייעדר בשל פציעה בשריר ואילו אלסנדר דל פיירו, שאמור לעזוב בתום העונה, יחל את המשחק מהספסל. בצד השני, קאחה קלאדזה הוותיק ייעדר בשל השעייה.