"מאבק האליפות הוא בין יובנטוס למילאן"

למרות מאזן ביתי מושלם ומקום שני בטבלה ערב המחזור מאמן אודינזה הנמיך ציפיות לפני הקרב עם קונטה, שאמר: "ניתן להם כבוד, אבל לא נבוא לשחק על תיקו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.12.11 - 09:46
תמונה שכיחה העונה, אבל המאמן מוריד ציפיות (GETTYIMAGES)
תמונה שכיחה העונה, אבל המאמן מוריד ציפיות (GETTYIMAGES)

תחילת כתבה

אם המפגש בין אודינזה ליובנטוס היה נערך במחזור הראשון כפי שתוכנן תחילה, הוא כנראה לא היה יוצר התרגשות גדולה מדי בקרב אוהדי הכדורגל. אבל בעקבות הדחייה בפתיחת העונה באיטליה שתי הקבוצות ייפגשו רק הערב (שלישי), וכעת בהחלט יש למה לצפות.

  • הערב ב-19:00, שידור ישיר בספורט 5+: אודינזה - יובנטוס

יובנטוס ואודינזה יתייצבו למפגש המרתק כשהן מדורגות במקום השני והשלישי בהתאמה (בעקבות הניצחון אמש של מילאן על קליארי), כאשר הקבוצה מטורינו תנסה להיות הראשונה העונה שיוצאת עם נקודות מאיצטדיונה של אודינזה.

למרות המאזן הביתי המושלם והסיבוב המרשים שעושה קבוצתו, מאמן המארחת פרנצ'סקו גוידולין החליט להנמיך ציפיות לפני המפגש מול הזברות. "בלי לפגוע בשאר הקבוצות הגדולות, כרגע מאבק האליפות הוא בין מילאן ליובנטוס. זה לא נושא שנוגע אלינו", אמר המאמן.

"זה משחק חשוב מאוד עבורנו ואני מקווה שנוכל לתת להם פייט", הוסיף גוידולין. "אנחנו ננסה להציג את המשחק שלנו ונשאיר על המגרש את כל מה שיש לנו. יובנטוס קבוצה חזקה מאוד ואנטוניו קונטה מוכיח כי הוא ראוי לתפקיד המאמן שם".

מן העבר השני, יובה, שרוצה לשחזר ימים יפים מהעבר הלא רחוק, תנסה להישאר בלתי מנוצחת לפני היציאה לחופשת חג המולד. "יש לנו כבוד גדול לאודינזה, אבל אנחנו לא נגיע לשם כדי לשחק על תיקו. זו לא המנטאליות של הקבוצה שלנו", אמר אנטוניו קונטה.

"עד עכשיו, אנחנו עושים עונה מעבר לכל הציפיות שלנו. השחקנים עושים דברים יוצאי דופן, זאת למרות שעדיין לא עשינו שום דבר בעצם. רק בחודש מאי הכל יילקח בחשבון ורק אז יהיה חשוב באיזה מקום נהיה בטבלה. בכל מקרה, לשחקנים מגיע הרבה קרדיט על מה שעשו עד עכשיו", סיכם מאמן הביאנקונרי.