אודינזה מחפשת אחר אחותו של מורוסיני

שחקן ליבורנו שמת על המגרש איבד את שני הוריו לפני גיל 18 ואחיו התאבד. היחידה שנותרה תלויה במשכורתו. די נטאלה: "איבדתי את אימי לפני 4 שנים, לכן הוא היה קרוב אליי מאוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.04.12 - 17:07
מורוסיני ז"ל, אחותו נשארה לבד (gettyimages)
מורוסיני ז"ל, אחותו נשארה לבד (gettyimages)
תחילת כתבההתקף לב או מפרצת במוח? עדיין לא ידוע בוודאות מה גרם למותו של פיירמריו מורוסיני במהלך המשחק בין ליבורנו לפסקארה, אבל זהו רק חלק מהטרגדיה האדירה שפקדה את משפחתו של הקשר בן ה-25. השחקן איבד את שני הוריו עוד לפני שהיה בן 18, אחיו הנכה התאבד לאחרונה וכעת אודינזה, שהחזיקה בזכויות על כרטיסו של מורוסיני, מחפשת אחר אחותו שנותרה לבדה.

האחות, שעל פי דיווחים באיטליה גם היא סובלת מנכות, הייתה תלויה בשכרו ובתמיכתו הנפשית של פיירמריו הצעיר וכעת מבקשים באודינזה למצוא את הדרך לסייע לאחותו, שנותרה לבדה מהמשפחה בת חמש הנפשות.

"הוא היה בחור יוצא דופן ולמרות כל מה שעבר עליו הוא עמד תמיד לרשות הקבוצה ונתן לו כוח בכל יום", נזכר אנטוניו די נטאלה, ששיחק עם מורוסיני באודינזה, וסיפר: "איבדתי את אימי לפני 4 שנים ובגלל שהוא כבר עבר את זה, הוא היה קרוב אליי מאוד".

"זה היה הלם לראות את התמונות של מה שקרה בטלוויזיה", המשיך חלוץ אודינזה. "הוא רצה לקום בחזרה ושוב נפל. כשרואים דהר כזה, כל מה שנותר הוא לקוות שאלוהים יושיט לך יד לעזרה. הוא רצה כל כך לחיות ולהצליח בשבילו, בשביל המשפחה שאבדה לו ובשביל אחותו".

ליבורנו וחברתו של מורוסיני, אנה, פירסמו הודעה משותפת בה נכתב: "תודה לכל אלה שברגעים כאלה של כאב היו קרובים אלינו בזכרונות של ספורטאי גדול ואדם מיוחד".