הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

1:1 בין פארמה לבולוניה ו-1:1 בין גנואה לטורינו

תיקו עצבני באניו טארדיני. קונה כבש, קסאנו השווה. בראשון: לאציו מול נאפולי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.13 - 23:41
אם לבולוניה היו תכניות להיחלץ מעט מהתחתית הצפופה, הגיעה פארמה והבהירה שדבר בארץ המגף לא מגיע בקלות. הבולונזים הובילו כבר בדקה העשירית, אלא שאנטוניו קסאנו השווה וה-1:1 באיצטדיון אניו טארדיני היה משחק רביעי ברציפות בלי ניצחון לחבורה של סטפאנו פיולי. 1:1 גם בין גנואה לטורינו.

פארמה-בולוניה 1:1
האורחים בנו על יציאה מהבצורת, אבל איבדו יתרון ושחקן שהורחק, לפני שרשמו משחק רביעי ברציפות בלי ניצחון. רולאנדו ביאנקי בישל לפנאיוטיס קונה בדקה העשירית, אבל הפער לא נשמר יותר מדי זמן.

כבר בדקה ה-23 הצליח אנטוניו קסאנו לאזן אחרי מסירה של ניקולה סנסונה. 9 דקות בתוך המחצית השניה הורחק פרדריק סורנסן הדני, אבל המארחת לא ניצלה זאת כדי להשלים מהפך. בשבוע הבא תתארח פארמה אצל אינטר, אבל עוד קודם מחכה לה מפגש מול וארזה בגביע. בולוניה תארח את סיינה בגביע לפני שיובנטוס תגיע לביקור בסטדיו רנאטו דל'ארה.

גנואה-טורינו 1:1
המארחת יכולה הייתה להתקרב לשולי הצמרת, אבל כבר בדקה השביעית נכנע מתיאה פרין לעומאר אל-כאדורי. יואניס פטפצידיס בישל לדוידה ביונדיני את השוויון (69), אך הבחורים של ג'יאמפיירו גאספריני לא הצליחו להוציא יותר מתיקו שני ברציפות.

המשחק המרכזי של המחזור בליגת האיטלקית יפגיש בין נאפולי, שלא ניצחה בשני המחזורים הקודמים, לבין לאציו. מילאן המתקשה תתארח אצל קטאניה, אטאלנטה תארח את רומא, אינטר תתמודד בבית מול סמפדוריה, ורונה תגיע לביתה של פיורנטינה ויובנטוס תשחק בטורינו מול אודינזה.