כבר בלאגן: אטו הבריז מהאימון של סמפדוריה

מיכאילוביץ' הזועם קבע 2 אימונים, הקמרוני סרב להגיע: "זה חוסר כבוד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.15 - 12:39
אטו, כבר הולך? (gettyimages)
אטו, כבר הולך? (gettyimages)
תחילת כתבה

סמואל אטו רק הגיע וכבר הצית אש בחדר ההלבשה של סמפדוריה. לא מילולית, מוראלית. אחרי התבוסה 5:1 לטורינו, המאמן הקשוח סינישה מיכאילוביץ' זעם וקבע שני אימונים למחרת. הרכש הקמרוני החליט שלא מתאים לו ופשוט הבריז מאימון הערב.

מה שעבד באוזבקיסטן או קמרון, לא עובד באיטליה. המאמן סינישה מיכאילוביץ' הגיב בכעס ועדיין לא ידוע מה יעלה בגורל שיתוף הפעולה בין סמואל אטו לסמפדוריה, שהביאה את הקמרוני המנוסה מאברטון רק במהלך השבוע האחרון.

"מאז אימון הבוקר לא ראיתי אותו ולא דיברתי איתו", סיפר מיכאילוביץ' העצבני ל"גאזטה דלו ספורט". "אני לא יודע למה הוא הלך ואני גם לא יודע מה הוא רוצה לעשות. מה שאני כן יודע זה שהוא לא סיפק לי אף הסבר ואני רואה בכך חוסר כבוד כלפיי וגם כלפי חבריו לסגל".

מיכאילוביץ' גם הבהיר שלא התעמת עם חלוץ הרכש שלו וכי לא התפתחו ויכוח או מריבה. "הסיבה הפשוטה לכך היא ששני אנשים לא יכולים לריב עם אחד מהם לא מעוניין. הוא מילא את שני התפקידים", הסביר מיכאילוביץ' בציניות.

באיטליה כבר עלו דיווחים שמיכאילוביץ' דרש התנצלות של סמואל אטו, שעשוי לעזוב כבר עכשיו לסין או לארצות הברית. זו הקדנציה השניה של הקמרוני בסרייה A, לאחר ששיחק במדי אינטר בשנים 2009-2011 וזכה עם הנראזורי באליפות, בליגת האלופות, בגביע העולם למועדונים ובשני גביעים מקומיים.