בקרוב בריאל. בניטס אישר: אעזוב את נאפולי

המאמן הספרדי הודיע על סיום דרכו. דיווח: מדריד תציג אותו בשבוע הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.05.15 - 14:13

תגיות: רפא בניטס

תחילת כתבה

זה עדיין לא רשמי, אבל כעת נדמה שכבר אין באמת ספק - רפא בניטס יהיה מאמנה הבא של ריאל מדריד. המאמן הספרדי כינס היום (חמישי) מסיבת עיתונאים מיוחדת ואישר: "אסיים את דרכי בנאפולי בתום העונה". לפי דיווח ב"אס", המזוהה מאוד עם ריאל מדריד, הבלאנקוס יכריזו על מינויו של בניטס כבר בשבוע הבא.

ביום ראשון הקרוב, מול לאציו בבית, ידריך בניטס בפעם האחרונה את התכולים מדרום איטליה, שיעפילו למוקדמות ליגת האלופות במקרה של ניצחון. "העידן שלי כאן הגיע לסיום. זה תמיד עצוב לעזוב מקום שבו אתה רצוי, אבל הייתי שנתיים הרחק מהמשפחה שלי וזה גרם לי לחשוב על עזיבה. המפתח תמיד היה המשפחה", הוסיף המאמן, שבתוך שבוע צפוי לקבל רשמית את הג'וב הנחשק והלחוץ בעולם.

אחרי שיהפוך למאמן החדש של ריאל מדריד, ככל הנראה באמצע השבוע הבא (בספרד מדווחים על יום רביעי ב-14:00), בניטס יכנס למעשה לנעליו של קרלו אנצ'לוטי, שפוטר מהתפקיד ביום ראשון האחרון. הספרדי בן ה-55, שהוביל את ולנסיה לזכייה בשתי אליפויות (2001/2 ו-2003/4), ינסה להוביל גם את הבלאנקוס לתואר המקומי, ובכך לשים סוף לרצף של שלוש שנים בלי חגיגות אליפות בסנטיאגו ברנבאו.

על פי דיווח אחר ב"אס" המדרידאי, בניטס היה רוצה לראות את זינדין זידאן משמש כעוזרו, תפקיד בו כיהן בעונת 2013/14. עם זאת, בעונה האחרונה הדריך קשר העבר הצרפתי את קבוצת המילואים של ריאל מדריד, כך שכלל לא בטוח שירצה לחזור אחורה ולשמש שוב כעוזר מאמן.