"יורגן קלופ סגר בנאפולי ויאמן שם בעונה הבאה"

המאמן קושר לליברפול וליציאה לחופשה, אבל בקנבאואר טוען אחרת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.05.15 - 17:21
קלופ בדרך לאיטליה? (gettyimages)
קלופ בדרך לאיטליה? (gettyimages)

תגיות: יורגן קלופ

תחילת כתבה

אחרי שנפרד מדורטמונד באקורד מעט צורם עם הפסד 3:1 לוולפסבורג בגמר הגביע, יורגן קלופ כעת מתפנה לשלב הבא בקריירה שלו. רבים מאמינים שהוא עשוי לקחת חופשה של שנה, יש דיווחים שקושרים אותו לליברפול, אבל אם שואלים את פרנץ בקנבאואר, המאמן הצבעוני יעבוד במקום מעט לא צפוי: "קלופ יאמן את נאפולי בעונה הבאה".

כזכור, משרת המאמן בעיר בדרום באיטליה התפנתה בעקבות העזיבה של רפא בניטס ומינויו הצפוי בריאל מדריד. הערב (ראשון), המאמן הספרדי יערוך את הפרידה שלו מהאזורי, שיתמודדו בקרב ישיר מול לאציו על המקום השלישי בסרייה A וכרטיס למוקדמות ליגת האלופות בעונה הבאה.

בתקשורת הגרמנית מיהרו להגיב לדבריו של "הקייזר" על קלופ ברשת "סקיי" והזכירו שבחודש שעבר, המאמן גם דחה הצעה של נשיא נאפולי אאורליו דה לאורנטיס להצטרף בעונה הבאה. מלבד הגרמני, גם סינישה מיכאלוביץ' ואונאי אמרי הוזכרו כמועמדים למשרה באיצטדיון סן פאולו.

כאמור, בדורטמונד השלימו את הפרידה מהמאמן הקבוצה בשבע השנים האחרונות בגמר הגביע, שם הקהל בצהוב-שחור סיפק מופע מרגש. "העזיבה כואבת לי מאוד. רציתי להביע את הכבוד שלי בפני כל שחקן, זה היה תענוג לעבוד עם כל אחד מהם. אני יודע שהחיים ממשיכים, אבל אתה צריך גם שיהיו לך כמה רגעים משלך". המנהל הספורטיבי של השוורצלגבן, האנס יואכים ואצקה, הוסיף: "ניסיתי להתעלם מהפרידה כמה שבועות, אבל הגיע הרגע. קלופ עשה דבר יוצא דופן עבור דורטמונד, הוא הגיע בתקופה קשה והשיב למועדון את החיוך".