חיזוק נוסף: אלכס סנדרו עבר בדיקות ביובנטוס

המגן הברזילאי יחתום על חוזה ל-5 שנים ועבר תמורת 25 מיליון יורו. מצטרף לדיבאלה, חדירה, מנדזוקיץ איסלה וזאזה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.15 - 11:14
סנדרו. קידום משמעותי לברזילאי (אתר רשמי יובנטוס)
סנדרו. קידום משמעותי לברזילאי (אתר רשמי יובנטוס)
תחילת כתבה

רכש חדש ליובנטוס. המגן השמאלי, אלכס סנדרו, עבר היום (חמישי) בדיקות רפואיות ויחתום על חוזה ארוך טווח לחמש שנים. הברזילאי בן ה-24 חוזר ארוכות על ידי הביאנקונרי ועובר לאלופת איטליה אחרי ארבע שנים במדי פורטו.

סנדרו החל את הקריירה שלו באתלטיקו פארננסה בברזיל ושיחק בקבוצת הבוגרים שלה כבר בגיל 17. ב-2010 הוא התקדם לסנטוס ואחרי שנה אחת בלבד, פורטו רכשה אותו תמורת 10 מיליון יורו. סנדרו הפך מהר מאוד למגן המוביל של אלופת פורטוגל וכאמור, אחרי ארבע שנים, במהלכן הבקיע 5 שערים, הוא מצטרף ליובנטוס ויתחרה עם פטריס אברה על חולצת ההרכב.

סנדרו שיחק גם בכל הנבחרות הצעירות של ברזיל ויש לו אף 6 הופעות בנבחרת הבוגרת של הסלסאו. מבחינתה של פורטו, בזכות העסקה הזו, היא משלימה סכום דמיוני של 100 מיליון דולר הכנסות ממכירות בחלון ההעברות הקיץ, אחרי שנפרדה גם מג'קסון מרטינס, דנילו וריקארדו קווארסמה. מצד שני, הם החתימו את איקר קסיאס, דני אוסבלדו וג'יאנלי אימבולה.

אגב, באיטליה מדווחים על כך שיובנטוס עדיין מחפשת להתחזק לפני פתיחת הליגה, כשהשמות החמים הם הנריק מיקיטריאן מדורטמונד וחואן קוואדראדו מצ'לסי. הגברת הזקנה כבר צירפה הקיץ שמות מאוד מעניינים כמו פאולו דיבאלה, סמי חדירה, מריו מנדז'וקיץ' וסימונה זאזה.