הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נעצרה בסן סירו: 0:0 למילאן מול אטאלנטה

הרוסונרי לא השיגו ניצחון 4 ברצף. 0:2 יקר בחוץ לבולוניה על ורונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.11.15 - 23:45

תגיות: איטלקית

תחילת כתבה

אחרי שניצחה 3 משחקים רצופים והייתה בטיפוס מתמשך במעליי הטבלה, מילאן נעצרה הערב (שבת) אחרי 0:0 מול אטאלנטה. הרוסונרי, שהשיגו ניצחון ענק בשבוע שעבר על לאציו, לא הצליחו לשמור על המומנטום ושמטו נקודות אל מול הקהל הביתי בסן סירו.

המשחק היה חם והשופט שלף במהלכו 8 כרטיסים צהובים (4 למילאן ו-4 לאטאלנטה), שבאופן אירוני, היוו את הנתון המעניין ביותר של הערב. לאלסיו צ'רצ'י האיטלקי הייתה הזדמנות להכריע את המשחק בדקה ה-94. הקשר קיבל כדור מצוין בתוך הרחבה, עבר את השוער, אך שלח את הכדור רחוק מדי לעצמו ולא הצליח לבעוט למסגרת.

באותו המהלך שחקן אטאלנטה שניסה למנוע את השער החליק על הדשא, נתקע בחוזקה בקורה וגרם לדאגה רבה על המגרש. לשחקן שלום. בעקבות התיקו, מילאן ממוקמת במקום ה-5 ואטאלנטה טיפסה למקום ה-6, לפחות עד שאר המשחקים מחר.

במשחק נוסף ששוחק מוקדם יותר הערב, בולוניה ניצחה 0:2 את ורונה בחוץ והצליחה לברוח מהתחתית הבוערת. ורונה, מסובכת מתמיד ונמצאת מתחת לקו האדום, עם אופציה לרדת מחר למקום האחרון בסריה א'. עמנואל ג'יאקריני הותיק הבקיע את השער הראשון של בולוניה בדקה ה-6. גודפריד דונאש הגנאי הכפיל את התוצאה בדקה ה-14. במשך כל שאר 76 הדקות שנותרו האוהדים במגרש לא ראו שערים והתוצאה נשמרה עד לסיום.