אוהדי נאפולי לא יורשו להיכנס למשחק העונה

חשש מעימות עם אוהדי יובה ישאיר ריק את יציע האורחים בעוד שבועיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.02.16 - 22:53

תגיות: איטלקית

תחילת כתבה

(וידאו: ה-0:4 של יובנטוס על קייבו)

אחרי מספר עונות בשליטה מוחלטת של יובנטוס, עושה רושם שנאפולי יכולה ללכת עם האלופה עד הסוף העונה. בעוד 12 ימים, שתי הקבוצות יפגשו למשחק העונה בטורינו, אך עושה רושם שהאווירה בו עומדת להיפגע בצורה קשה. באיטליה מפרסמים הערב (שני) שאוהדי האורחת מדרום ארץ המגף לא יורשו להיכנס לאיצטדיון בשל חשש של כוחות הביטחון.

על מנת למנוע עימותים בין מחנות הקהל, המשטרה באיטליה רוצה למנוע ממספר אוהדים ספציפיים מאזור נאפולי להגיע למשחק. עם זאת, יש לא מעט אוהדים של מוליכת הטבלה המתגוררים בטורינו והוחלט שגם להם לא תותר הכניסה לאיצטדיון יובנטוס.

במפגש בסיבוב הראשון בין הקבוצות העונה (1:2 לנאפולי), אוהדי יובנטוס גם לא הורשו להיכנס לסן פאולו בגלל חשש דומה של כוחות הביטחון. כזכור, הפרטנופיי מוליכה את הסרייה A, כשהיא ביתרון 2 נקודות על פני הקבוצה של מסימיליאנו אלגרי, שמדורגת במקום השני ונמצאת ברצף של 12 ניצחונות בליגה.

עוד לפני משחק העונה, שתי הקבוצות יתמודדו בשני מחזורים, שעשויים לשנות את המצב בטבלה לפני המפגש באיצטדיון יובנטוס. הגברת הזקנה תפגוש ברביעי (21:45) את גנואה, בעוד נאפולי תתארח אצל לאציו (21:45), ביום ראשון (16:00), יובה תצא לפרוסינונה, התכולים יתמודדו מול אטאלנטה בחוץ (19:00).