הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מיכאילוביץ' פוטר ממילאן, ברוקי יחליפו

הסרבי שילם את המחיר, האיטלקי קודם מהנוער וידריך עד תום העונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.04.16 - 11:15
קידום. ברוקי (Getty)
קידום. ברוקי (Getty)

תגיות: איטלקיתמילאן

אחרי 5 משחקים רצופים ויותר מחודש בלי ניצחון, סינישה מיכאילוביץ' שילם את המחיר. מאמן מילאן בן ה-47 פוטר היום (שלישי) וכריסטיאן ברוקי מונה במקומו. הסרבי הגיע לסן סירו בחודש יוני האחרון במקום פיליפו אינזאגי שגם הוא פוטר וההחלטה להיפרד גם ממנו הגיעה אחרי ההידרדרות בתקופה האחרונה.

מילאן שנמצאת במקום השישי בסרייה A, נוצחה 3 פעמים ב-5 המחזורים האחרונים, בהם צברה רק 2 נקודות מ-15 אפשריות. זה הגיע אחרי רצף של 12 משחקים ללא הפסד. כעת ברוקי יהפוך למאמן החמישי של הרוסונרי תוך פחות מ-3 שנים וינסה להוביל אותה לניצחון על יובנטוס וזכייה בגביע האיטלקי בחודש הבא.

ברוקי שאימן את קבוצת הנוער של מילאן לפני הקידום, ישמש כמאמן עד סיום העונה ובמשחקים שנותרו לרוסונרי הוא ינסה להוכיח את עצמו במטרה להמשיך גם מעבר לקיץ. הנשיא סילביו ברלוסקוני היה זה שהוביל את השינוי על הקווים וגם נפגש עם המאמן החדש, שיעביר היום את אימון הבכורה.

ברוקי בן ה-40 העביר חלק ניכר מקריירת המשחק שלו במילאן. הוא לבש את מדי הרוסונרי בשתי קדנציות שונות וערך 135 הופעות במדים האדומים-שחורים. הופעת הבכורה שלו כמאמן מילאן תהיה ביום ראשון במשחק החוץ מול סמפדוריה.