הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דונארומה: "לא אפשרי, למה זה תמיד נגדם?"

שוער מילאן ירד מאוכזב לאחר ההחלטה מעוררת המחלוקת של השופט מול יובנטוס. דיבאלה: "הפנדל מוצדק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.03.17 - 09:20

יומיים אחרי הקאמבק המטורף של ברצלונה בליגת האלופות, יובנטוס ניצחה 1:2 את מילאן, אבל כמו במשחק בקאמפ נואו גם הפעם לשופט הייתה חשיבות עליונה בתוצאה הסופית. כזכור, הקבוצות נכנסו לתוספת הזמן בשוויון לאחר כיבושים של מהדי בנעטיה וקרלוס באקה, אך דוידה מאסה, בהחלטה מעוררת מחלוקת, העניק פנדל לגברת הזקנה ופאולו דיבאלה הכריע בדקה ה-97.

אחרי שריקת הסיום הרוחות להטו. מנכ"ל מילאן אדריאנו גליאני ירד לכר הדשא ובעזרתו של וינצ'נזו מונטלה עצר את באקה, שצעק וקילל את השופט. גם ג'אנלואיג'י דונארומה, שנתן תצוגת ענק, ירד מאוכזב לחדרי ההלבשה וסינן למצלמה: "זה לא אפשרי, זה תמיד הם". לאחר סערת הרגשות, השוער ניגש לאוהדים שהגיעו ליובנטוס סטדיום ונישק את הסמל על החולצה.

לעומת השחקנים העצבניים, המאמן מונטלה נשמע רגוע בסיום: "זו הייתה נגיעת יד ששווה פנדל? לפי דעתי, דה שיליו הגיע לחסום את יריבו בדרך טבעית. ביקשתי הסבר אחרי המשחק בצורה רגועה. השופט החמישי לא ענה ומאסה אמר שהוא העניק את הפנדל. לפי התמונות, אפשר לראות ששלושה שחקנים הסתירו לו. צריך לאפשר לשופטים לעשות טעויות, אני מקווה שבעתיד הם יעשו גם עבורי". המאמן סיפר ששחקן מסוים בכה בחדר ההלבשה: "אנחנו צריכים להישאר חזקים".

כובש השער המכריע דיבאלה הגיב לדברים: "הם מתלוננים על יובנטוס כבר 6 שנים, אולי הם צריכים גישה שונה. זפאטה הוריד אותי ברחבה במחצית הראשונה ודה שיליו נגע בכדור בידו, הפנדל הגיע לנו. זה מרגיש ממש טוב לנצח את מילאן, שהייתה טובה מאוד. אנחנו רצים חזק בכל שלושת המפעלים". בנוסף, הכוכב הצעיר התייחס לשמועות שקושרות אותו עם ענקיות היבשת: "אני רוצה לחתום על החוזה במהירות האפשרית. אני שמח פה".

באופן טבעי, גם מיראלם פיאניץ' היה נחרץ לטובת קבוצתו: "הייתי קרוב וראיתי את היד מושטת לכדור, היה פנדל. שיחקנו טוב מול קבוצה מרשימה. הניצחון הגיע לנו".